Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
23.08.2019, 23:01:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania z Postepowania ADM itp  (Przeczytany 16182 razy)
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #45 : 16.06.2008, 10:25:30 »

o 16ej na Uniwersyteckiej
Fryderyk
Gimnazjalista

« Odpowiedz #46 : 17.06.2008, 22:18:50 »

co prawda udało mi sie jakos zaliczyć,ale...

ŻE-NA-DA

Szkoda słów.

Dzisiaj jesteś lepszy niż wczoraj a jutro będziesz lepszy niż dzisiaj!
Malach
Moderator Globalny
Maturzysta

« Odpowiedz #47 : 18.06.2008, 00:55:27 »

Bywa.

Ale ja będę bardziej złośliwym skurwysynem i podejdę do tego we wrześniu. Gościu będzie musiał wakacje sobie skrócić Chichot
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 18.06.2008, 08:35:33 »

No ciężko z tymi wynikami, ale może jeszcze Góral coś wam zaradzi. Poza tym, chyba i tak będzie dodatkowa rekrutacja we wrześniu na uzupełniające, bo inaczej oni za nic nie obsadzą 400 wolnych miejsc gdyż z innych uczelni nie będzie aż tylu osób chętnych

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
xxx
Gimnazjalista

« Odpowiedz #49 : 18.06.2008, 16:53:58 »

a co z tymi wynikami? trudny był egzamin? są 2??
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 18.06.2008, 17:06:16 »

no ponoć około 40 osób dostało 2 normalnie do indeksu, a sam profesor jest nieugięty w negocjacjach odnośnie terminu poprawkowego, bo najchętniej to widziałby go we wrześniu, w przeciwieństwie do studentów, którym jest to przecież bardzo nie na rękę.

xxx
Gimnazjalista

« Odpowiedz #51 : 18.06.2008, 17:46:36 »

o kurcze, no to nieciekawie  Szok a ile zdawało? to co, taki trudny był ten egzamin?
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 18.06.2008, 18:08:23 »

Jako że ja byłem wcześniej odesłany z ustnego, to sporo sie uczyłem do tego egzaminu i dla mnie ten pisemny nie był aż taki trudny, ale to pewnie dlatego że na serio sporo czasu poświęciłem na naukę tego i uczyłem się bardzo szczegółowo. A tak ogólnie to sporo osób narzekało po egzaminie bo większość spodziewała się, że pytania otwarte będą z takich bardzo podstawowych rzeczy, a prof. dał nieco konkretniejsze zaganienia do omówienia. Test był chyba łatwy, przynajmniej wszystko z tego było na wykładzie i często na dane pytanie była do wyboru prawidłowa odpowiedź nie z 4 przeczytanych a 3 albo 2

xxx
Gimnazjalista

« Odpowiedz #53 : 18.06.2008, 18:26:09 »

a to jakie były te otwarte?
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 18.06.2008, 20:00:00 »

1. Co robi organ gdy wpłynie do niego podanie a organ ten jest niewłaściwy w sprawie (czyli że przekazuje właściwemu organowi, jeżeli kilka spraw to załatwia swoją a w reszcie wskazuje właściwe organy, jeżeli właściwy jest sąd to nie moze zwrócić jeżeli sąd juz uznał się za niewłaściwy, do tego wszystkie te kwestwie zachowania terminów itd...czyli ogólnie art 65 i następne k.p.a)
2. Tego nie umiem powtórzyć tak jak powinno być ale chodziło o rodadzje decyzji jakie wydaje organ przy postępowaniu w sprawie wszczęcia postępowania o wznowienie...(czy jakoś tak...właśnie to było podchwytliwe pytanie bo nikt nie wiedział do końca czy chodzi o te trzy rodzaje decyzji jakie organ wydaje na koniec...czyli że wznawia postępowanie, nie wznawia bo nie ma przesłanek, albo nie wznawia ale stwierdza że jest niezgodne z prawem, czy chodziło to de decyzje odnośnie tego czy w ogóle zacznie postępowanie w sprawie wznowienia czy nie bo nie zachodzi jedna z trzech przesłanek (np we wniosku nie powołano się na przesłanki wznowienia postępowania w sposób konkretny)

Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #55 : 18.06.2008, 21:05:53 »

Dla mnie gorszą częścią był test, głównie ze względu na sposób jego przeprowadzenia, jestem typowym wzrokowcem i taki test "ze słuchu" jest dla mnie 70% trudniejszy niż jakbym dostała kartkę z pytaniami i odpowiedziami do ręki, co znalazło z resztą odzwierciedlenie w miernym wyniku. nie wiem w ogóle jak można tak poważny i trudny egzamin w taki sposób przeprowadzic?! profesor jest chyba niepoważny, na pewno. zamiast na Mikurendę to na niego powinniśmy złożyc skargę 
Aneta
Licealista

« Odpowiedz #56 : 18.06.2008, 22:23:36 »

"zamiast na Mikurendę to na niego powinniśmy złożyc skargę"

??????
wydaje mi się, że to już by była lekka przesada
Profesor jest bardzo sympatyczną osobą i na pewno wybierając taką formę testu nie chciał nikomu zrobić krzywdy. Według mnie powód jakim się kierował jest prosty... test jest lepszym sprawdzianem naszej wiedzy, gdyż sprawdza nas przekrojowo, a poza tym (i wydaje mi się, że ten argument zadecydował) wybierając taką formę liczył na to, że będzie mniejsze ściąganie. Czego chyba raczej nie udało mu się osiągnąć  Język

Zobaczycie, wszystko skończy się dobrze, bo ile mi wiadomo miała iść jeszcze delegacja do prof. Górala w sprawie poprawek.

Chcesz, abym jeździła nowiutką Skodą? Uśmiech
Wyślij SMS o treści ZIMNY.809 na numer 71826 (1zł+vat)!
halczyn
Gimnazjalista

« Odpowiedz #57 : 18.06.2008, 22:33:48 »

Delegacja poszła i w pt prof. Góral będzie rozmawiał z prof. Chróścielewskim. Nie chodziłem na wykłady, ale nie zauważyłem u niego przejawów sympatyczności. Co do samego egzaminu nie mam pretensji, ale do jego podejścia do studentów, naszej wyjątkowej sytuacji i sposobu w jaki ustalał termin poprawki można mieć wiele zarzutów.
xxx
Gimnazjalista

« Odpowiedz #58 : 18.06.2008, 22:44:52 »

w sumie od początku roku było wiadomo w jakiej formie będzie ten egzamin pisemny, wiec nie można mieć o to pretensji. było bardzo dużo terminów ustnych, dlatego jak komuś nie pasowała forma pisemna mógł zdawać ustnie...
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 18.06.2008, 22:51:51 »

O ile chodził na wykłady to mógł. Ja tam byłem na ustnym i generalnie to mnie odesłał, wolę pisemne i na pisemnym było mi lepiej, mimo że tez wolałbym dostać pytania na kartce. A profesor na ogół jest miły, szczególnie na wykładach, ale niestety na egzaminie już nie zawsze. W moim przypadku od momentu jak tylko wszedłem do pokoju, miał nietęgą minę co i potwierdziło się w zadanych mi pytaniach...A najbardziej kontrowersyjna jest i tak kwestia jego komentarzy kierowanych do co niektórych studentek, która nie przystoi komuś z takimi tytułami jak profesor.

Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie