Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
11.12.2019, 09:13:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zerówka z postępowania ???  (Przeczytany 2153 razy)
Marcysia47
Pierwszoklasista
**

« : 14.05.2008, 17:31:56 »

Alo:)Czy ktoś wie,czy można się jeszcze zapisać na zerówke z postepowania,ale jakos przed egzaminem 13 czerwca>?sa jakies terminy wolne jeszcze>? I Co lepsze taka forma egzaminu czy jednak ustna z Prof?Uśmiech Jak cos wiecie to piszcie =>
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #1 : 14.05.2008, 23:20:05 »

Witam!
Niestety wszystkie terminy zerówek z postepowania adm są już obłożone i to np na dyżur 20.05 i 3.06 zapisanych jest sporo więcej osob niż ten dyżurowy limit 6 osob nie licząc jeszcze faktu, że po piątkowej zerówce moga byc jakieś odesłania czego oczywiście nie życzę nikomu. Takze naprawde wszystkim pozostałym radziałabym iśc jednak na egzamin w sesji tymbardziej, ze jednak co do zerówki obowiązywała pewna umowa ...
aaa
Gimnazjalista

« Odpowiedz #2 : 18.05.2008, 17:25:35 »

Witam!! Jesli komus to w jakis sposob pomoze, to chcialam powiedziec, ze 20 na pewno nie bedzie 2 osob. Bylysmy z kolezanką zapisane, ale nie idziemy teraz, wiec jak cos to dwa miejsca są wolne. Chcialam tez zapytac jak to bedzie z tym terminem 3 czerwca?? Jesli ktos byl na niego zapisany i nie idzie albo juz byl wczesniej, to bardzo prosze o info, gdyz jakos sobie nie wyobrazam zeby okazalo sie, ze zwyczajnie Profesor nie zdąży przepytac z powodu duzej ilosci osob.
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 18.05.2008, 18:21:32 »

Kurcze, to trzeba było pisać wcześniej że się te miejsca zwolniły...Ja z chęcią się wybiorę ponownie na ten termin, bo w piątek profesor powiedział, że chce widzieć tylko 6 osób, nie więcej...

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
krecik ;-)
Gość
« Odpowiedz #4 : 18.05.2008, 20:44:58 »

mhm sama juz nie wiem jak jest z tym odsylaniem przez prof?? bo mnie niestety tez odeslal ale na wt tak sie z nim umowilam i nic mi nie mowil  ze chce widziec tylko 6 osob mhm ...
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 18.05.2008, 21:27:40 »

On do takiego wniosku doszedł w połowie piątkowego przepytywania, powiedział to komuś przy odpowiadaniu i kazał tej osobie to przekazać

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #6 : 18.05.2008, 22:13:06 »

Co do terminu 3 czerwca, poniewaz sama jestem nim zainteresowana to informuje, iż na dzień dzisiejszy zapisanych jest już 7 osob na niego. Takze radziłabym o nie przychodzenie juz zbyt wielu osobom, bo profesor może delikatnie rzec ujmując nie byc ukontentowany. Jeśli wiec ktoś rezygnuje z danego terminu zerówki to niech liczy sie takze z tym, ze jest to rezygnacja z pełnymi konsekwencjami w postaci pojścia na egzamin w terminie sesyjnym. Tak jak bowiem wspominałam wczesniej co do zerówek obowiązywała pewna umowa i nie chciałabym, zeby powstały jakiekolwiek problemy z tego powodu ...
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie