Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
23.08.2019, 23:26:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: egzamin z etyki urzędniczej  (Przeczytany 2262 razy)
ewa
Licealista

« : 14.05.2008, 20:22:48 »

czy osoby, które dziś zdawały "egzamin" z etyki mogłyby napisać pytania:) będzie to zachowanie jak najbardziej moralne Mrugnięcie
Gosia_
Gimnazjalista

« Odpowiedz #1 : 14.05.2008, 21:39:33 »

Hmmmm.... moje pytania to porównanie naturalizmu, intuicjonizmu i emotywizmu. I należało to odnieść do kodeksu etyki. Pytania pomocnicze... co uważał Moore... co to jest błąd naturalistyczny... czy błąd naturalistyczny występuje w dzisiejszym kodeksie etyki urzędniczej...itp. grymas
To chyba było najtrudniejsze pytanie z wszystkich dzisiejszych... i niewiele miałam na ten temat do powiedzenia...  Z politowaniem

Dodam, że zdali wszyscy i to na jedną ocenę Mrugnięcie
Gryzoń
Licealista

« Odpowiedz #2 : 15.05.2008, 09:44:01 »

Moje pytanie też mnie zwaliło z nóg, etyka obowiązku i etyka cnoty, czym są, w jaki sposób konstruuje się normy w oparciu o te dwie etyki, i odnieść to do kodeksu etyki urzędniczej.Smutny Trochę sie zdziwiłam bo poprzednie pytania były banalne, np. bezstronność czy neutralność polityczna urzędnika.

Ale nieważne co się powie, dr sam odpowiada na zadane pytanie, chyba naprawdę chodziło mu o pogadanie z nami, wszyscy dostali 5, ale w moim mniemaniu tą piątkę dostałam za świecenie oczami bo nie za wiedzę... grunt że zdane.
Chociaż gdy usłyszałam pytanie moje i Gosi to byłam pewna że dostaniemy 3 lub 4
Talium
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #3 : 15.05.2008, 15:06:11 »

ja miałam : kodex etyczny a prawo powszechnie obowiązujące

ewa
Licealista

« Odpowiedz #4 : 21.05.2008, 18:24:11 »

hej , no faktycznie, z egzaminu można wyjść jedynie z 5, niestety swoje trzeba odstać;/ kazda para mniej wiecej 30 min odpowida;/ ja mialam dzis pytanie o korupcje, inni głownie o charakter kodeksu etyki urzędniczej.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie