Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
22.11.2019, 16:41:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Logowanie na UŁ  (Przeczytany 20267 razy)
Marcysia47
Pierwszoklasista
**

« : 02.06.2008, 11:30:57 »

Mam pytanie do zorientowanych w temacie,a propo,co jeżeli chcemy zdawać na studia 2 stopnia,a nie mamy nawet dyplomu a to jest wymagane przy rejestracji,czy to nie będzie oszustwo jezeli napisze ze mam,???Jaka bzdura kurwa
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #1 : 02.06.2008, 16:29:03 »

Będzie, bo go nie masz.
Masz poczekać jak będziesz miała dyplom - zdać licencjat i złożyć obiegówkę + legitymację. Wtedy dostaniesz dyplom i się zarejestrujesz.
Gosia_
Gimnazjalista

« Odpowiedz #2 : 02.06.2008, 18:03:20 »

Z tego co ja wiem, to na wydanie dyplomu pani z pokoju, gdzie odbiera sie dyplomy, ma 1 miesiąc. Oznacza to, że jeśli ktoś zdaje egzamin licencjacki 1. lipca to do 1. sierpnia powinien mieć dyplom, a czas na rejestrację mija 10. lipca, czyli niekoniecznie będziemy już wtedy mieć dyplom.
Możliwa jest też (przynajmniej teoretycznie) sytuacja, w której będzie trzeba składać dokumenty (1.-8. sierpnia) a nie będziemy mieć dyplomów - wtedy będą wydawane odpowiednie zaświadczenia o tym, że zdaliśmy egzamin licencjacki i je będzie składać zamiast dyplomów, a w późniejszym terminie trzeba będzie donieść same dyplomy.
Marcysia47
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #3 : 02.06.2008, 20:10:25 »

Czyli jak mam czekać miesiąc na dyplom,to nie będę mogła wpisać date i numer jego do 10 lipca;/ a chce i musze sie zarejestrowac napewno przed 10 lipca,bo chce zdawać na inne kierunki..Niewiem jak oni to rozwiążą,może od razu dostaniemy te dyplomy?
ktoś ma inne propozycje?
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 02.06.2008, 20:37:09 »

Idź do pokoju 03, bodajże w tym wydają dyplomy i się spytaj, powinni Ci wszystko powiedzieć.

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Gryzoń
Licealista

« Odpowiedz #5 : 03.06.2008, 08:37:32 »

ja wiem z pokoju 03 że dyplomy dostaniemy min. po miesiącu od zadnia egzaminu, czyli na początku sierpnia, a zarejestrować się trzeba do 10 lipca, więc nie ma możliwości rejestracji, ja w piątek będę na uczelni i się dowiem jak ten problem rozwiązać, ale może ktoś sie dowie wcześniej
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 03.06.2008, 14:38:50 »

Skoro już ktoś ma tam zamiar się wybrać, to spytajcie od razu o te legitymacje. Kiedy dokladnie musimy je zdać i czy dostaniemy może jakieś zaświadczenie uprawniające nas do zniżek do września, czy niestety nie

Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #7 : 03.06.2008, 19:48:16 »

Mówiłem Ci jak jest z legitymacjami. A zdajesz je wtedy kiedy kartę obiegową - czyli de facto jak najszybciej po zdaniu licencjatu, bo jak się zda obiegówkę to dopiero można uzyskać dyplom. Dyplom wg. pani w dziekanacie będzie potrzebny do rekrutacji.

Żadnego dokumentu nie dostaniesz, bo nie jesteś studentem, więc legitymacja musi w niewyjaśnionych okolicznościach zginąć Chichot
Gosia_
Gimnazjalista

« Odpowiedz #8 : 03.06.2008, 20:25:37 »

Z legitymacjami jest jeszcze tak, że jeśli zamiast "zginąć" oddamy ją do dziekanatu, to kiedy znowu "staniemy się studentami", zwrócą nam je. Nr albumu, który znajduję się na legitymacji jest już obecnie przypisany do konkretnego studenta na cały okres studiów (informacje od pani z pokoju 03).

Podejrzewam więc, że jeśli komuś "zginie" legitymacja, to będzie musiał wyrabiać nową i pewnie za nią płacić, może też dłużej czekać na wyrobienie(?).
Zależy co się komu bardziej opłaca Mrugnięcie
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 03.06.2008, 20:43:30 »

Wyrobienie legitymacji kosztuje 17 zł bodajże, nową dostaniesz w październiku praktycznie bo wtedy staniesz sie znowu studentem. Więc całe wakacje są bez legitymacji. Pociąg, przypuszczalnie do Zakopanego w jedną stronę bez legitymacji będzie droższy o 30zł (poza tym bilety MPK, głupie wyjście do kina czy na basen - w wakacje każdy z nas chodzi cześciej w takie miejsca a za wszystko będzie musiał płacić normalną cenę...) A odnośnie tego Macku co mówisz to ja wiem że tak będzie na 90% ale pani w dziekanacie dokładnie nie umiała odpowiedzieć na to pytanie, dlatego skierowała mnie właśnie do 03, gdzie nie mialem już czasu iść, a potem o tym zapomniałem.

Magda M
Gimnazjalista

« Odpowiedz #10 : 04.06.2008, 12:23:48 »

Ja nie rozumiem w czym jest problem ja sie zarejestrowalam bez podawania numeru i daty wydania dyplomu. Te informacje mozna auzupełnic chyba pozniej.
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 04.06.2008, 16:33:03 »

a tak w ogóle...to po co wy się już logujecie?

Magda M
Gimnazjalista

« Odpowiedz #12 : 04.06.2008, 16:41:58 »

nie logujemy tylko rejestrujemy sie. Po co? hmm.... no nie wiem...  moze dlatego ze i tak bedzie trzeba to zrobic w najblizszym czasie, zeby nie zapomnieć, żeby mieć to z głowy, żeby sie zorientować jak to wygląda, żeby nie przgapić, żeby obserwować na bieżąco co się dzieje albo dlatego że po prostu już można to robić a co możesz zrobić dzisiaj to...
Ej, a w ogole to czy my będziemy musieli znowu płacić 85 zł za rekrutacje? I czy ktoś może wie ile mniej więcej kosztuje ten super dyplom licencjata prawdopodobnie w sraczkowatym kolorze?
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #13 : 04.06.2008, 18:58:45 »

No oczywiście, że będziesz musiała, masz wyraźnie napisane w zasadach rekrutacji.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #14 : 04.06.2008, 19:25:01 »

Wszystkich tych, którzy próbują siac tu niepotrzebną panikę związaną z rekrutacją na studia II stopnia czy tez legitymacjami pragnę uspokoić, iż jutro wybieram się z związku z tymi wszystkimi problemami do dziekanatu i mam nadzieję, ze Panie rozwieją wszelkie wątpliwości. Takze jutro poinformuję wszystkich czego się dowiedziałam a tymczasem naprawdę apeluję o spokój i skupieniu się na zdawaniu egzaminów, bo przeciez na ową rejestracją mamy czas do 10 lipca. Wiec po co ten niepotrzebny pośpiech??? Uśmiech
Strony: [1] 2 3 ... 7
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie