Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
24.07.2019, 05:18:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawo pracy - ostateczne termniny w sesji!  (Przeczytany 3416 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« : 06.06.2008, 00:06:08 »

Witam!
Podaję ostateczne i ustalone z profesorem terminy egzaminów z prawa pracy w sesji. Są to wiec kolejno 9,12,16,19 i 21 czerwca.
Te terminy na dzień dzisiejszy są napewno i jest bardzo prawdopodobne, iz bedzie też termin 23 VI aczklowiek Pan profesor jeszcze dokładnie się nie okreslił poniewaz wstępnie miał zaplanowany jakiś wyjazd służbowy tego dnia ale powiedział, ze moze poswięci się dla nas i zostanie w Łodzi Uśmiech Postaram się wiec jak najszybciej dac odpowiedz co do tego terminu, bo wiem, ze to dla wielu z Was wazne, natomiast jeśli nawet 23 będzie to jest to już OSTATNI termin i naprawde weźcie to pod uwagę.
Hank Moody
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #1 : 06.06.2008, 08:16:10 »

Trzeba sie zapisywać wcześniej na któryś z tych terminów, czy można po prostu przyjść w glorii chwały Uśmiech ?
Tygrysica22
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #2 : 06.06.2008, 11:06:57 »

A o której i gdzie jest egzamin 9 czerwca  ?
Olka
Student

« Odpowiedz #3 : 06.06.2008, 11:37:30 »

Ludzie!!! wszyscy sie o to pytają a juz z 5 razy była o tym mowa na forum:) egzaminy wszystkie w sesji i w zerówkach są od 9.00 w 112!!!!!!
Magda M
Gimnazjalista

« Odpowiedz #4 : 06.06.2008, 13:44:17 »

Nie można sobie raczej tak przyjść bo po to były listy aby pierszeństwo mialy osoby z list. więc jezeli nagle na którys termin przyjdzie 40 osob to z pewnoscia te osoby spoza listy nie zostana przepytane
Natalia21
Gimnazjalista

« Odpowiedz #5 : 06.06.2008, 13:48:02 »

rozmawialam z profesorem czy mozna sie jakos przepisac na inny termin i czy to wymaga jakiegos zapisywania, przepisywania a on na to ze nei bedziemy robic balaganu i przepyta kazdego wiec przynajmniej mnie powiedzial ze mam przyjsc kiedy chce
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #6 : 06.06.2008, 16:46:31 »

Niestety mam dla Was złą wiadmość, poniewaz dziś rozmawiałam z profesorem w przerwie egzaminowania i niestety okazało się terminu 23 nie będzie grymas Powiedział, ze bardzo przeprasza, ale musi jechac na ten służbowy wyjazd i niestety nie będzie go napewno tego dnia. Wiele osob prosiło mnie jednak o jakieś negocjacje lub dodanie jeszcze jednego terminu, bo Pan prof. pewnie nie zdaje sobie sprawy ile osob moze mu się zwalić w ta sobotę 21 VI ... Postaram się w poniedziałek wiec jeszcze zawnioskowac aczkolwiek nie obiecuje nic.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #7 : 06.06.2008, 16:50:12 »

Co do zaś przychodzenia na egzamin to na chwile obecna przestają chyba obowiązywac listy, bo Pan prof powiedział, ze przepyta wszystkich, którzy przyjdą a przynajmniej się postara ... Nie wiem bo wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale egzaminowanie 3 osob na prawie pracy zajmuje ok godziny (plus, minus) grymas Takze naprawde nie wiem jak to zostanie rozwiązane kiedy na termin przyjdzie 30-40 osob a tak może stac się któregoś dnia przeciez ...
Czacha
Gimnazjalista

« Odpowiedz #8 : 06.06.2008, 17:21:49 »

Może dobrym pomysłem byłoby zasugerować profesorowi żeby zrobił egzamin testowy w sobotę 21 VI jeśli ma być tak dużo osób bo to przecież ostatni termin w sesji chyba no to muszą wszyscy przebrnąć  Język
ewik_86
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #9 : 06.06.2008, 19:21:01 »

A czy nie moglby to byc inny termin niz 23 ,skoro profesora nie bedzie?? np pare dni pozniej...bo jest troche osob ktore nie wybieraja sie na magisterke i chetnie skorzystaly by z takiego terminu...
majka407
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #10 : 06.06.2008, 20:08:19 »

co do sali to jest to sala "1.10" - sala rady wydziału na 1 piętrze w dziekanacie.
majka407
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #11 : 06.06.2008, 20:13:00 »

moje pytania:
pracodawca a osobowość prawna
zakaz konkurencji
naruszenie obowiązkówprzez pracodawcę jako podstawa do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia przez przcownika
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #12 : 06.06.2008, 20:19:49 »

właśnie, może prof. zgodzi się na jakiś termin w środku ostatniego tygodnia czerwca..
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #13 : 07.06.2008, 01:09:05 »

Hmm, jeśli chodzi o egzamin pisemny z prawa pracy to nie polecałabym, bo chodzą słuchy, ze jak kiedys takowy sie zdarzył to był wyjątkowo trudny i od tej pory sam prof go nie poleca :] A poza tym umawialiśmy sie już na formę ustną tego egzaminu, wiec tutaj nie wprowadzajmy juz zadnego zamętu Uśmiech Natomiast co do terminow to postaram si poprosić o jeszcze jakiś, chociazby uwzględniajac sytuację osob, które już nie chcą dalej kontynuowac tych studiów, jednakze nie obiecuje jakis pozytywnych rezultatów z góry.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie