Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
21.06.2019, 00:27:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Postępowanie adm - rozwiązanie problemu  (Przeczytany 6355 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« : 18.06.2008, 15:14:35 »

Witam!
Dziś wspólnie z kilkoma zainteresowanymi osobami spośród tych nieszczęsnych 40 osob byliśmy na dyżurze dziekańskim u prof. Górala i muszę przyznac, ze prof wyraził wyjątkowe zainteresowanie tym problemem. Po pierwsze bardzo zdziwił się jak usłyszał jaka liczba osob nie zaliczyła tego egaminu i potwierdził, ze jest to sporo grymas Ponadto powiedział, iz w tej sytuacji bedzie zmuszony zainterweniowac u prof. Chróścielewskiego, bo jak stwierdził założenie było takie, zeby na tych studiach II stopnia znaleźli sięwszyscy "nasi studenci", czyli absolwenci naszego WPiA. Najwczesniej jednak bedzie mógł cos zrobic w tej sprawie w piatek poniewaz wtedy jest Rada Wydziału i tam bedzie nasz "ulubiony" prof :] Ponadto wczesniej przed ta Radą Wydziału delegacja zainteresowanych osob ma się tez udac na dyżur do prof. Liszewskiej, bo ona jest przeciez naszym prodziekanem i powinna tez wiedziec o tej sprawie. Takze poki co bądźcie cierpliwi i poczekajcie do piątku, bo wszystko wskazuje na to, ze sa dobre przesłanki, zeby coś się zmieniło w tej nieszczesnej sprawie. Aaa prof. Góral ponadto tez na nasze pytanie, ze gdyby prof. Chróścielewski był nieugięty i nie zgodził się na zadne jego prośby odpowiedział, ze wtedy moze bedzie mozna inaczej zadziałac i poprosic o zebranie sie komisji rekrutacyjnej, która to mogłaby wydłużyć termin rekrutacji ... Narazie jednak poczekajmy do piątku i miejmy nadzieję, ze negocjacje coś dadzą Uśmiech 
infrass
Licealista

« Odpowiedz #1 : 18.06.2008, 17:05:11 »

Fajna jest ta Asia, że tak o nas dba, no nie? :-)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #2 : 20.06.2008, 18:38:01 »

Kochani bardzo ważna informacja!!! Otóż zostałam poinformowana, iż dzisiejsze rozmowy prof. Liszewskiej i prof. Górala z prof. Chróścielewskim przyniosły bardzo pozytywne dla Was rezulataty. Okazało się bowiem, iż interwencja Dziekanów zaaowocowała tym, iż prof. powiedział, że przeprowadzi egzamin dla zainteresowanych osob już w najbliższy wtorek, czyli 24.06!
Szczegóły na temat tego egzaminu zostaną podane jutro (najpoźniej w poniedziałek) na stronie Wydziału w zakładce Egzaminy (na dzień dziejszy nieznana jest bowiem forma w jakiej on będzie). Niestety nie znam tez szczegółow dzisiejszych negocjacji, bo nie mogłam dziś towarzyszyć osobom w rozmowach, ale napisałam tu to co najwazniejsze dla wszystkich zainteresowanych. Zaczynajcie się wiec uczyć, bo czasu jest bardzo mało, ale najważniejsze, ze się udało i umiemy dochodzić swoich praw Uśmiech
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #3 : 20.06.2008, 18:42:15 »

Aaaa i jeszcze mam pewną propozycję Uśmiech Jeśli sytuacja ta naprawde znalazłaby pozytywny finał uwazam, iz powinniśmy podziękować Góralowi i Liszewskiej za okazane zainteresowanie i pojść do nich któregoś dnia z kwiatami pod koniec sesji, hmm??? Mam nadzieję, ze podzielacie moje zdanie i również uwazacie, iz mamy wyjątkowo życzliwych Dziekanów Uśmiech Takze liczylabym na pozytywne rozwazenie tej opcji Uśmiech
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #4 : 20.06.2008, 18:44:02 »

a czy w takim wypadku ten termin początkowo wskazywany przez profesora - 9 lipiec jest już zupełnie nieaktualny??
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #5 : 20.06.2008, 18:52:19 »

Hmm powiem szczerze, że tego juz to już zupełnie nie wiem, bo dziś nie mogłam uczestniczyć w tych rozmowach, ale obiecuję, ze się dowiem Uśmiech Poza tym, jeśli chcecie więcej info to kontaktujcie się z Krzyśkiem Kiełczyńskim lub Michałem Fisiakiem, bo oni wiedzą najwiecej na ten temat i mam nadzieję, ze nie będą na mnie źli, ze podałam ich dane tu  Mrugnięcie
Malach
Moderator Globalny
Maturzysta

« Odpowiedz #6 : 20.06.2008, 20:46:18 »

A we wrześniu też można podejść jak coś? ;]
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #7 : 20.06.2008, 21:15:15 »

No myślę, ze jak najbardziej tak skoro wrzesnien to normalny termin na poprawki Uśmiech
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #8 : 23.06.2008, 10:36:06 »

Egzaminy poprawkowe z Postępowania administracyjnego u Prof. dr. hab. Wojciecha Chróścielewskiego odbędą się 24.06 oraz 1.07 w godz. 15.00-18.00 w katedrze. - to informacja ze strony. Ja na pewno wybieram sie z kolega 1go, bo w srode mamy egz z prawa pracy, naprawdę super, ze tak to przelozyli i ze zrobili 2 terminy Chichot
halczyn
Gimnazjalista

« Odpowiedz #9 : 23.06.2008, 10:37:46 »

Czyli są to egzaminy ustne? Ja niestety mam 3 egzamin licencjacki, muszę iść jutro.
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #10 : 23.06.2008, 10:39:52 »

na pewno ustne, skoro sa dwie daty po 3 godziny.
EW
Licealista

« Odpowiedz #11 : 23.06.2008, 11:04:54 »

a w ktorej zakladce sa te informacje odnosnie egzaminu??
MaAr
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #12 : 23.06.2008, 11:09:38 »

Kolejny egzamin ustny... Pytanie do osoby/osób zorientowanych: w dziekaniacie nie będzie problemów, jeżeli oddam indeks na 5 dni przed egzaminem licencjackim?
halczyn
Gimnazjalista

« Odpowiedz #13 : 23.06.2008, 11:23:53 »

Jakie ludzie mieli wrażenia po ustnym u niego? Dużo kosił? Po tym jak umawialiśmy się z nim na poprawkę, nie wydawał się zbyt miły.
Pi0
Student

« Odpowiedz #14 : 23.06.2008, 12:28:16 »

nie chcialbym nikogo straszyc, ale ustny u niego to prawdziwa loteria. Czasem mozna trafic na banalne pytania i usmiechnietego Chrosciela, a nastepna osoba dostaje pytanie "z kosmosu" i wisielczy humor prof. Tak bylo na ustnych zerowkach, ale w obecnej sytuacji moze juz bedzie rowniejszy i bardziej prostudencki.
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie