Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
21.06.2019, 00:57:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Postępowanie adm - rozwiązanie problemu  (Przeczytany 6356 razy)
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #15 : 23.06.2008, 12:29:19 »

w zakładce egzaminy -> Informacje (http://www.wpia.uni.lodz.pl/index.php?go=egzaminy/info.php)
a wrażenia nie wiem dokładnie, patrząc na forum przy pytaniach z postepowania większosc pisala, że byl "bardzo miły i żartował" <lol>, ale nie opierałabym sie na tej opinii  Mrugnięcie
Olisss
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #16 : 23.06.2008, 13:09:58 »

PiO nie strasz ludzi....po co to komu? ;/
Jezeli zdales to gratuluje i sie ciesz a nie siejesz ferment....
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #17 : 23.06.2008, 13:11:05 »

Jeśli chodzi o pytanie czy 5 dni wystarczy na zdanie indeksu do Dziekanatu to uwazam, ze przy obecnej sytuacji i problemach jakie się pojawiły kazdy termin chyba MUSI wystarczyć  Mrugnięcie Chyba wiec jak to powiedział ktoryś z prowadzących seminaium Panie z dziekanatu będą musiały "stanąć na głowie" i się wyrobić  Chichot Natomiast co do Chróściela i egzaminu ustnego z nim to naprawde jak tu już wczęsniej zostało napisane jest to bardzo subiektywna ocena co do sposobu przeprowadzania tego egzaminu. Profesor jest bowiem dość specyficzną osoba, bywa złośliwy i miewa sarkastyczne dość uwagi, ale uwazam, ze jeśli ktoś będzie przygotowany to nie będzie zadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu! Zyczę wiec powodzenia i bedzie dobrze Uśmiech
Olisss
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #18 : 23.06.2008, 13:12:05 »

aha i jeszcze chciałem zapytać kto się wybiera jutro ? bo ja np musze isc jutro....grymas
EW
Licealista

« Odpowiedz #19 : 24.06.2008, 17:34:00 »

moje pytania to: co to jest decyzja ostateczna, na co mozna zlozyc skarge i zasada uwzgledniania z urzedu interesu spolecznego i slusznego interesu strony
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #20 : 24.06.2008, 17:51:57 »

Właśnie prosiłabym o pisanie relacji z dnia dziesiejszego ... Jak tam profesor? Okazał się dla Was przychylny, czy wszystkim dziś udało się zaliczyć? Ile osob mniej wiecej było czy tez wiecej wybiera sie na tego 1 lipca??? Z góry dzięki za informacje, ale myślę, ze jesteście zadowoleni, znaczy chciałabym tak zakładać Uśmiech
EW
Licealista

« Odpowiedz #21 : 24.06.2008, 21:44:46 »

Tzn, do mnie, a bylam 9 na 18 osob oblal chyba jedna osobe, a wlasciwie odeslal na 1 lipca,a ogolnie byl mily, zartowal, ale nikomu nie postawil wiecej niz 3+...jak juz wczesniej wspomnialam wiem tylko  o polowie osob.
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #22 : 24.06.2008, 23:31:35 »

kolega, który dzis byl mowil, ze lacznie odeslal 2 osoby, reszta wszyscy zdali (stawia tylko 3, z minusami i plusami rzecz jasna;) )
Olisss
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #23 : 26.06.2008, 08:28:54 »

Potwierdzam że większość zdała!
Moje pytania:
Właściwość organu
Reformationis in peius
Rażące naruszenie prawa
dostałem 3- ale po 1 przeczytaniu skryptu czuję się i tak dumny ;]
Generalnie profesor pozytywnie ;]
pozdrawiam i życzę powodzenia;)
Olisss
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #24 : 26.06.2008, 08:29:22 »

Aha i jeszcze do właściwości mnie pytał o art 21 KPA
Milka
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #25 : 26.06.2008, 15:39:44 »

Moje pytania:
-def. strony (całkiem milutko:)) potem sie zaczęło
- wymienić kto może być stroną z przykładami tzn. ułomne osoby prawne to..., samorządowe jednostki organizacyjne bez osobowości prawnej to...
przerwał mi jak powiedziałam może 3 przykłady
- rodzaje decyzji organu odwoławczego (zadał pytanie i wyszedł z kubeczkiem. wymieniłam 2,5. przerwał i zadał następne pytanie)
- co to jest zarzut w postępowaniu egzekucyjnym (zdążyłam powiedzieć że przysługuje zobowiązanemu, i mi podziękował).
Na koniec stwierdził, że jak na razie  jako jedyna przyszłam dobrze przygotowana i postawił 3,5 Chichot
EW
Licealista

« Odpowiedz #26 : 01.07.2008, 16:49:04 »

jak poszlo dzisiaj zdajacym??
majka407
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #27 : 02.07.2008, 13:26:29 »

odesłał około 5 osób, mogą przyjść 7 lipca albo dopiero we wrześniu
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: