Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
23.08.2019, 22:54:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Podatkowe licencjat 3 lipca - kwiaty  (Przeczytany 4773 razy)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« : 27.06.2008, 11:13:25 »

Robimy zrzutke na kwiaty dla komisji na obronę 3 lipca. Składka po 15zł do Pauliny Kasiewicz. Kontaktować się macie z nią osobiście. Przekażcie też tym o których wiecie że też zdają 3 a nie wchodzą na forum. Podaje dane kontaktowe Pauliny
GG: 5258872
e-mail: p_kasiewicz@onet.eu
tel. kom. 663122172

Najlepiej pisać smsy albo dzwonić na komórkę, bo na gg Paulina nie zawsze jest. Ona już będzie podawać numer konta, ewentualnie inną formę zapłaty. Czekamy na szybki odzew!

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 28.06.2008, 18:14:41 »

HOP HOP

Na chwilę obecną odezwało się może ze 6 osób, a jest nas przecież ze 3 razy więcej. Więc kto nie pisał jeszcze do Pauliny a się zrzuca niech chociaż da znać tutaj na forum!

Tygrysica22
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #2 : 30.06.2008, 14:11:19 »

Ja się zrzucam, bo tak jak już pisałam idę na obronę 3-ego Uśmiech
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 30.06.2008, 14:56:12 »

No to jeżeli możesz to przelej kasę Paulinie, w ostateczności oddasz jej w dzien licencjatu.
Bukiety są już zamówione

Tygrysica22
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #4 : 30.06.2008, 20:56:30 »

Oddam jej w dzień licencjatu Uśmiech
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #5 : 01.07.2008, 15:28:57 »

UWAGA!! - tak pomyśleliśmy, że fajnie by było coś kupić Strzelcowi dodatkowo. Paulina wpadła na pomysł jakiegoś alkoholu np. Jack'a Daniels'a i wtedy byśmy dali w czwartek po egzaminie.
Ja mam natomiast pomysł taki (przedyskutowany już z kilkoma osobami dzisiaj). Strzelec jest wielkim fanem piłki nożnej. Można by mu kupić coś takiego:
http://www.allegro.pl/item385975604_wyjatkowa_koszulka_na_euro_ksywa_numer_xl.html

Problem pozostawał z dostawą (bo przyślą to za ok. tydzień pewno), ale wpadliśmy na pomysł, że można wysłać to kurierem na adres katedry. Dodatkowo napiszemy kartkę z podziękowaniami i poprosimy, aby sprzedawca włożył do środka.
Zrzutka po 4zł jak da każdy. Ci co idą w środę to zbierze Błażej. Natomiast grupa z dzisiaj przelewem na konto, a co niektórzy mogli by oddać na sobotnim spotkaniu Mrugnięcie
Dorota_
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #6 : 01.07.2008, 16:12:54 »

ja tez sie zrzucam Uśmiech, A w ogole o ktorej mamy ten exam we czwartek, w katedrze czy centrum?
karolaczek
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #7 : 01.07.2008, 16:24:17 »

Ja uwazam, ze to slaby pomysl. Po co mu taka koszulka, zeby to chociaz byla oryginalna koszulka reprezentacji polski. Lepiej mu kupic dobry flakon w ladnym pudelku, jakiegos chivasa 8nastoletniego, albo zlotego jaska do tego ewentualnie cygaro. Fajny meski prezent, z ktorego sie napewno ucieszy i sie nie zmarnuje:) proponuje podniesc kwote zrzuty, przeciez strzelec dal rade w tym roku, przychodzil nawet na spotkania z nami, ktore nie zawieraly sie w wymiarze jego godzin i ogolnie zrobil wiecej niz mial w obowiazku. Jest nasz przeciez z 30 osob na tym seminarium, mozna wymyslec naprawde cos fajnego. pomyslcie nad tym
Ps. az sie zalogowalem na tym forum, by wyrazic swoja opinie
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 01.07.2008, 16:34:39 »

Mateuszowi gratulujemy zalogowania się i pierwszego posta Uśmiech

Gorim
Gimnazjalista

« Odpowiedz #9 : 01.07.2008, 16:42:47 »

Też uważam koszulkę za słaby pomysł, zarówno pomysł Mateusza jak i flaszka wydaje się lepszą alternatywą.
karolaczek
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #10 : 01.07.2008, 16:43:32 »

Dzieki dzieki:D wymagal tego szczegolny charakter sprawy:D
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 01.07.2008, 16:56:06 »

Ta koszulka odpada według mnie, szczegółnie dlatego że jest już po mistrzostwach przecieć i dawanie jej w na zasadzie "kurier zostawi" to głupi pomysł. Również popieram bardziej tradycyjny pomysł alkoholu + jakiś dodatek np. piersiówka czy dobre cygaro, tylko dobrze żeby to kupił do czwartku ktoś, kto dzisiaj zdał już egzamin, jeżeli chcemy dać to 3 lipca po obronach

Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #12 : 01.07.2008, 18:00:55 »

Oki to sie wycofuje z tego pomyslu, bo nie chce mi sie bawic. Dzisiaj troche gadalismy o tym i uznalismy, ze to na pewno oryginalny pomysl.
W sprawie flaszki piszcie do Pauliny bo ona kase zbiera. Tylko przynajmniej sie okreslcie kto bedzie sie skladal zeby bylo wiadomo ile kasy moze wydac. Obecnie skladka zostala ustalona na 5 zl.
paolcia
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #13 : 01.07.2008, 18:33:12 »

Witam,
Plan jest taki, że osoby chętne do dorzucenia się do prezentu zapraszam w dniu 3 lipca kiedy odbędzie się ostatni termin obrony do budynku na Uniwersyteckiej, tam zbierzemy pieniądze ( wstępnie 5 zł) wtedy w czasie trwania egzaminu, zakupimy prezent, którym będzie flakon dobrej łychy lub koniaku, w zależności od posiadanych środków. Wręczymy go p. Strzelcowi po obronie już bez komisji, jako wyraz wdzięczności za poświęcony nam czas.
Wszelkie uwagi proszę zamieszczać na forum.
Pozdrawiam

Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 01.07.2008, 18:47:42 »

ja sie dorzucam:)

P.S. (Paolcia = Paulina)

Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do: