Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
24.06.2019, 22:48:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Podziękowanie dla prof. Górala  (Przeczytany 2281 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« : 27.06.2008, 18:45:52 »

Kochani tak jak wcześniej pisałam (i dostałam już potwierdzenie od większości z Was) uwazam, iz powinniśmy udać sie do prof. Górala z podziękowaniami za niezwykłą dla nas łaskawość w tym roku. Myślę, ze podobnie jak ja uważacie, iż spotkac 2 raz takiego profesora na Wydziale będzie niezwykle ciężko a poza tym w obliczu kilku problemów, przed którymi stanął nasz rok w ciągu tego ostatniego semestru profesor okazał się dla nas bardzo wyrozumiały i załatwil sprawe w ten sposob, by było po naszej myśli Uśmiech
Myślę, wiec iz 3 lipca kiedy jest ostatni termin obrony z prawa pracy i prof. będzie wtedy obecny na egzaminie licencjackim wybrana delegacja powinna wybrac się do prof. z podziękowaniami. Zasugeruję tylko, iz moim zdaniem partycypowac w kosztach bukietu oraz butelki dobrego alkoholu (uwazam, iz taki oto zestaw będzie najwłaściwszy) powinny osoby, których tyczyła sprawa niezdanego egzaminu z kpa, a osob tych nie jest mało, wiec i tak koszty "zrzutki" nie będą zbyt duże Uśmiech
Jedną z osob, które pojdą wowczas do profesora będę napewno ja aczkolwiek prosiłabym o rozpowszechnienie tej informacji szczególnie zainteresowanym osobom, by sprawa została prawidłowo załatwiona, bo naprawde bardzo mi na tym zależy.
Jeśli ktoś jeszcze nie ma to podaję dane kontaktowe do siebie: nr tel 693721362 oraz gg 3289733 .
Proszę wiec o odzew zainteresowane osoby i ewentulaną pomoc w logistycznym załatwieniu tego przedsięwzięcia.
Pozdrawiam
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #1 : 27.06.2008, 20:39:18 »

Uważam ponadto, iż z taką samą inicjatywą powinniśmy wystąpić do Pani prof. Liszewskiej, ponieważ ona również wspólnie z prof. Góralem działała w celu pozytywnego załatwienia naszych spraw. Dowiedziałam się jednak, iż pani prof. niebawem wyjeżdża i w związku z tym w lipcu ciężko ją będzie złapać, wiec do niej wybierzemy się już we wrześniu chyba. Chciałam jednak przypomnieć byśmy jej osoby takze nie pominęli w tych podziękowaniach, bo jest przecież naszym prodziekanem i niejdednokrotnie wiele osob do niej pierwszej się kieruje w swoich wydziałowych sprawach.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #2 : 01.07.2008, 22:04:57 »

Uwaga, uwaga!
Na dzisiejszym ostatnim poprawkowym terminie z postępowania administracyjnego zebraliśmy część pieniążków na prezent dla prof. Górala, który chcielibyśmy wspólnie wręczyć po egzaminie licencjackim z prawa pracy 3 lipca. Prosiłabym jednak jeszcze zainteresowane osoby (szczególnie te których dotyczyła kwestia niezdanego kpa) o pojawienie się w czwartek i dołozenie sie do składki (5 zł), bo narazie dysponujemy kwotą, która pozwoliłaby nam na zakup jednej rzeczy, a tak jak wspominałam wcześniej chciałabym żeby były to i kwiaty i butelka jakiegoś dobrego alkoholu Uśmiech
Także liczę na pozytywny odzew w tej sprawie,
Pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie