Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
21.06.2019, 01:01:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: licencjat z prawa karnego ???  (Przeczytany 8734 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #15 : 23.07.2008, 21:59:23 »

Co do seminariów i ich wyboru na 3 roku to wybór ten jest dość spory, poniewaz obejmuje większość przedmiotów, z którymi miałaś bądż będziesz miała styczność w przeciągu tych 3 lat studiów. Przedmiotami, z których seminarium licencjackie nie było dostępne były chyba tylko historia i prawo cywilne, jeśli mnie pamięć nie myli. Natomiast, co do tego na co chcesz się zdecydować to osobiście nie radziłabym wybierać tego co bardziej "opłacalne" czy też dla niektórych "przyszłościowe" tym bardziej, jeśli stoi to np w sprzeczności z Twoimi zainteresowaniami. Ja np też wybrałam konstę, dla wielu zupełnie nieprzydatny i teoretyczny przedmiot, jednak do dziś jestem z tego bardzo zadowolona i uwazam, ze to był dobry wybór, bo zgodny z moimi zainteresowaniami. Także uwazam, że przynajmniej na poziomie tego seminarium licencjackiego z całym powodzeniem można wybierać, to co nas interesuje i poszerzać z tego wiedzę niż męczyć się i nudzić na czymś co kompletnie Ci nie leży. Wiec jeśli zainteresowało Cie karne, pojdź i zobacz, a z pewnością nie będziesz żałować i jeszcze dowiesz się jakiś ciekawych rzeczy przy tym, a jeśli będzie inaczej to przy okazji magisterki podejmiesz inną, być może bardziej racjonalną decyzję. Ale to tylko moja rada Uśmiech Pozdrawiam
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #16 : 26.07.2008, 13:57:17 »

Ooo cywila nie było ,szok Język  .Dzięki Asiula ,mam praktycznie identyczne zdanie na ten temat Mrugnięcie
Czy seminarium wybiera się wraz z początkiem roku akad. czy jak to jest? Niezdecydowany
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie