Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
15.09.2019, 06:56:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Składanie dokumentów na studia II stopnia  (Przeczytany 9849 razy)
m
Student

« Odpowiedz #15 : 23.07.2008, 17:28:17 »

ja byłam wczoraj w tym pokoju i mi powiedzieli że rektor jest na urlopie i dyplomy podpisze dopiero w poniedziałek choć do końca nie wiadomo czy zdaąży wszytskie podpisać bo ma ich ponad 1000 i Pani ta powiedziała że zaświadczenie wystarczy więc ja juz sama nie wiem;/
gryfin55
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #16 : 23.07.2008, 18:17:01 »

No ja nie mogę co sie do cholery dzieje na tym naszym wydziale?! Język ..jednym mówią że dyplomy we wrześniu, innym już wydają, skoro dziekan czy kto tam podpisuje znalazła czas na podpisanie dyplomu dla Olci, to czemu nie przysiądzie do reszty? Chichot

Z tego co wiem to rektor przed urlopem zdążył część dyplomów podpisać, ale to były jakieś pojedyncze sztuki. Moja znajoma złożyła zdjęcia w 03 zaraz po obronie 26.06 a jej dyplomu nadal nie ma. Wiec to ze Ola ma już papiery znaczy jedynie że dziewczyna miala wielkie szczeście Chichot a nam pozostaje czekać do września.
olcia.sz.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #17 : 23.07.2008, 19:56:54 »

Dokładnie:pani z pok. 3 powiedziała ze jestem jedną z niewielu osób, które odbiorą dyplom już teraz, a co do obrony-to miałam 26 czerwca. To zależy już chyba tylko od szczęścia kto kiedy dostanie ten dyplom Uśmiech
olcia.sz.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #18 : 23.07.2008, 19:58:14 »

ach i jeszcze coś rektor jest na urlopie ale ja mam stempelek i podpis Pani Prorektor z adnotacją : z upoważnienia rektora Uśmiech
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #19 : 23.07.2008, 21:32:18 »

Kochani, ale bez emocji proszę Uśmiech Myślę, ze większości z Was zależy na tym by dyplomy z wiadomych względów odebrać we wrześniu (Olcia jest tu wyjątkiem, bo osobiście wiem, ze nie zależało jej az tak bardzo na zachowaniu legitymacji  Mrugnięcie ), a mnie tylko zalezy teraz na informacji czy NAPEWNO nie musimy teraz odbierać swiadectwa maturalnego i ukończenia liceum z dziekanatu czy pokoju 03 i  w związku z tym nie musimy ich przedstawiac do tego 8 sierpnia ... Ale już pojadę jutro osobiście jutro do dziekanatu osobiście i dowiem się wszystkiego, bo zbyt wiele wersji wszystkiego tu słyszę jak to u nas już zwyczajowo, heh 
Aneta
Licealista

« Odpowiedz #20 : 24.07.2008, 06:36:47 »

Jakbyście dokładnie czytali to byście już dawno wiedzieli, że żadnych świadectw narazie dawać nie musimy. Przecież to wszystko napisała Monique parę dni temu....

Chcesz, abym jeździła nowiutką Skodą? Uśmiech
Wyślij SMS o treści ZIMNY.809 na numer 71826 (1zł+vat)!
Dorota_
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #21 : 24.07.2008, 16:43:53 »

Ej w ogole co jest za schiz na tym wydziale:> wlasnie dostalam smsa ze jutro czyli 25ego mija termin dostarczenia dokumentow do wydzialowych komisji rekrutacyjnych, od nadawcy UniLodz, wy tez cos takiego dostaliscie? kurde no usos sie chyba pomylil, przeciez my mielismy skladac od 1 sierpnia te papiery ...
Hekate
Licealista

« Odpowiedz #22 : 24.07.2008, 16:49:30 »

dokładnie grymas kur....de, dostałam takiego samego smsa i nie wiem teraz co z tym wszystkim zrobić, centrum dezinformacji Język

Supermassive Black Hole
Seszen
Gimnazjalista

« Odpowiedz #23 : 24.07.2008, 16:57:43 »

Przecież my nie mamy jeszcze wyników naszej rekrutacji  ! Także na co mamy składać dokumenty... Język To jest sms ogólnie wysyłany przez system a termin ten obowiązuje tych co składaja papiery na pierwszy rok studiów.
Hekate
Licealista

« Odpowiedz #24 : 24.07.2008, 17:01:45 »

Wyniki "mamy", odstąpili od egzaminu, dostali się wszyscy którzy się zarejestrowali...

Supermassive Black Hole
Seszen
Gimnazjalista

« Odpowiedz #25 : 24.07.2008, 17:12:43 »

wiem, że odstąpili od egzaminów ale zgodnie z zasadami rekrutacji jak się zalogujemy na stronie uniwersytetu 28 lipca powinno się pojawić "zakwalifikowany/a" i to będzie nasz wynik rekrutacji. Także spokojnei trzeba poczekać do 28 lipca na to formalne zakwalifikowanie do przyjęcia a potem dopiero zanosić papiery. Uśmiech
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #26 : 24.07.2008, 20:57:03 »

sms dotyczy osb ktore skladaly na sudia 1 stopnia
Hekate
Licealista

« Odpowiedz #27 : 24.07.2008, 21:59:54 »

..i po jaką cholerę wysyłali hurtem? żeby za kawałek wysłać że ten poprzedni nie dotyczy wszystkich :]

Supermassive Black Hole
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #28 : 24.07.2008, 22:47:52 »

bo to sa idioci Uśmiech
Dorota_
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #29 : 31.07.2008, 08:33:55 »

A wie ktoś jutro w jakich godzinach można w dziekanacie te papiery składać?
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie