Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
20.06.2019, 14:29:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kogo wybrać -ćwiczeniowcy  (Przeczytany 14694 razy)
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #15 : 26.09.2008, 15:18:45 »

O finansach moge Ci napisac dokladnie, bo bylem Uśmiech Z zajec na zajecie myslisz sobie ale ja w tamtym roku duzo umialem z tych finansow, a jak przyjdzie dzien licencjatu to az nie bedziesz mogl uwierzyc, ze mimo iz chodziles na seminarium przez 1 rok to nic nie umiesz, a Twoja wiedza byla 10 razy wieksza na drugim roku po zwyklych cw z finansowego Mrugnięcie smieszne ale prawdziwe... Wiedza zadna nie jest wymagana i heh w sumie sie nic tam nie robi (ale to jak na wiekszosci seminariow). My mielismy ze strzelcem i on poruszal tematy w stylu reprezentacja i reklama w firmie i co mozna odliczyc - i pozniej cale zajecia sie dyskutowalo czy mozna odliczyc pizze dla pracownikow. Czasem takie duskusje i wyjasnienia z jego strony byly ciekawe ale to bylo wszystko robione za szczegolowo i zupelnie nieprzydatnie.
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #16 : 27.09.2008, 17:49:22 »

Mnie się właśnie wydaję (albo raczej wiem),że niestety niewiele z tego umiem  Mrugnięcie
Dzięki za informację Uśmiech
To jeszcze gdybym mogła prosić coś odnośnie prawa pracy (w jaki dzień odbywało się seminarium i jak wyglądało)oraz to samo w przypadku prawa administracyjnego..
Pozdrawiam!
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 27.09.2008, 18:06:14 »

Nie masz co patrzeć na to jakie seminarium kiedy było, bo to się ustalało wspólnie z prowadzącycm seminarium. Termin był zależny od tego jak pasowało grupie i prowadzącemu - co roku to się zmienia.

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #18 : 27.09.2008, 20:47:00 »

Wiem ,ale nigdy nie szkodzi zapytać .Słyszałam ,że niektórzy trzymają się co roku ustalonego terminu(chyba o międzynarodach ktoś mi tak mówił).
W każdym razie to sprawa drugorzędna bo tak czy siak chętnie dowiem się czegokolwiek o seminariach z prawa pracy i administracyjnego  Z politowaniem .
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 27.09.2008, 21:59:33 »

Z tego co ja wiem to na prawie pracy było chyba nieźle, głównie pogaduszki, było także sporo bardzo łatwych tematów na pracę licencjacką do napisania, pokroju "Bezrobocie na wsi" czy coś w tym stylu. A na seminarium z administracyjnego było przypałowo bo to chyba tam z początku prowadzący nie chciał dopuścić paru osób do obrony, ale na ten temat lepiej niech się wypowiedzią osoby, które na ww seminaria uczęszczały.

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Anulka
Licealista

« Odpowiedz #20 : 28.09.2008, 11:17:45 »

Jeśli chodzi o seminarium z prawa administracyjnego to mogę powiedzieć, że to zależy u kogo. Na dr. Kłosa raczej nie narzekali i chwalili za postawę na obronie (tylko on zadawał pytania i mieli skonkretyzowane czego się mieli tak naprawdę nauczyć), na dr. Budzisz chyba tez nie choć głupotą w tym przypadku było pisanie pracy licencjackiej na 30 stron a później skracania jej do 3 stron Chichot. Trzecim prowadzącym był dr Marek Lewicki Chichot. I on uprzykrzył troszkę niektórym życie. Generalnie był luzacki i od drugiego semestru na zajęcia chodziło się jak się miało napisane kawałek pracy licencjackiej Chichot co oznacza, że raczej nikt nie chodził. Tematy pracy to też nie była łatwa sprawa, bo On wymagał "problemu"Uśmiech. W efekcie jak ktoś napisał pracę to mogło się okazać, że ona mu kompletnie nie pasuje:). Ostatecznie do obrony dopuścił prawie wszystkich z tych którzy mieli zaliczone egzaminy. Generalnie nie polecam pana Marka bo ma zbyt duże ambicje:). A na temat pozostałych prowadzących niech się dogłębniej wypowiedzą inni Uśmiech
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #21 : 28.09.2008, 20:25:32 »

Co do seminarium z administracyjnego u dr. Kłosa może i nie ma na co narzekać, natomiast bardzo pomocny to on też nie był. Bywało że chodziło się z konspektem po dziesięć razy i za każdym kolejnym zmieniał swoje zdanie  Z politowaniem. Trzeba przyznać, że zakres materiału podał, który obowiązywał na obronie. Atmosfera zależy kto co lubi  Szok kto był na monografie u dr. Kłosa to wie.

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #22 : 30.09.2008, 10:28:48 »

Czy prowadzącego wybiera się w jakiś sposób czy jest on narzucony z góry ?:>
Dzięki wielkie za informację.
Mam nadzieję ,że odezwie się jeszcze ktoś w sprawie pracy Mrugnięcie
Olka
Student

« Odpowiedz #23 : 30.09.2008, 15:39:12 »

prowadzacy jest odgórnie ustalony;) w zeszłym roku był dr stefański w katedrze Prawa Pracy chodziałm więcc wiem;) ogolnie bylam bardzo zadowolona w razie pytan pisz!
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #24 : 01.10.2008, 12:39:54 »

Seminarium z prawa pracy jest w piątek i nie bardzo mi to pasuję grymas
Wobec tego pytam dalej   Chichot- czy są tutaj osoby które chodziły na seminarium z postępowania adm ?? i prawa  konstytucyjnego??,prawa handlowego i gospodarczego?? i mogłyby napisać o tych zajęciach cokolwiek !:)
Kto pyta ,nie błądzi Z politowaniem
krecik ;-)
Gość
« Odpowiedz #25 : 01.10.2008, 12:50:21 »

ja chodziłam na seminarium z prawa gospodarczego do dr kucharskiego. Seminarium trochę nudne było, tzn z tygodnia na tydzień musieliśmy przeczytać jakieś orzeczenie i glosę i później w parach bądź tez samemu się je prezentowało na zajęciach a po prezentacji była krotka dyskusja czasami były fajne tematy czasami trochę się człowiek nudził. seminarium mieliśmy w pon o 18. jeśli chodzi o egzamin licencjacki to przed egzaminem dr podał nam zagadnienia których mieliśmy się nauczyć, ale w praktyce i tak pytania były do pracy albo bardzo z nią związane.
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #26 : 02.10.2008, 16:26:42 »

Dziękuję za informację Uśmiech
A czy ktoś wie jak wygląda w praktyce sprawa gdy zapisuję się na semnarium ,które ostatecznie nie zostaje utworzone z powodu małej ilości chętnych .Co wtedy?
Można zapisać się już tylko tam gdzie są miejsca ?czy jak to wygląda? Bo jeśli są limity to równie dobrze może tych miejsc nie być..
Odnośnie prawa pracy już podobno nie ma miejsc i jest jakaś lista rezerwowa.Czy wasz rocznik miał 1 'grupę' seminaryjną  z każdego przedmiotu?(chyba nie?)
Bardzo proszę niech ktoś podzieli się wiedzą na temat seminarium z kpa ! Uśmiech
Pozdrawiam!
Olka
Student

« Odpowiedz #27 : 02.10.2008, 18:11:23 »

z tego co sie orietuje to w zeszlym roku byly 2 grupy z prawa pracy;)
bialo_czerwona
Gimnazjalista

« Odpowiedz #28 : 06.10.2008, 12:42:54 »

Nie ma tu nikogo kto chodził na seminarium z kpa ??? Z politowaniem
administratorek
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #29 : 14.02.2011, 08:17:19 »

ja chodziłem na seminaria z KPA Uśmiech

http://kodeks-pracy.org Kodeks pracy i prawo pracy
http://kodeks-cywilny.org Kodeks cywilny i prawo cywilne
Strony: 1 [2]