Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
15.11.2019, 01:48:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawo ubezpieczeń społecznych - EGZAMIN  (Przeczytany 7996 razy)
szmiglo
Licealista

« Odpowiedz #30 : 31.01.2009, 18:54:46 »

ja bylem na zerowce, mam wpisy w indeksie i na karcie, a w usosie oceny brak. Wiec raczej nie ma sie co sugerowac usosem, ja np. caly czas nie mam oceny z egzaminu z miedzynarodow ( a mijaja juz 2 lata jak szczesliwie zdalem tez przedmiot Chichot )

na 5, pamiętaj jak dziś, oh ! jakie ma pan fajne imię Uśmiech
Henry777
Student

« Odpowiedz #31 : 31.01.2009, 19:14:26 »

Ja też nie mam oceny z ubezpieczeń w usosie,zresztą większość osób nie ma z tego co słyszałem więc pewnie po prostu dr Kasińska nie wpisała tych ocen do tego systemu.Raczej jest nie możliwe żeby wszyscy nie zdali Uśmiech .Myślę,że nie będzie źle i na poniedziałkowym wpisie dowiemy się dopiero kto co dostał.

Henry777
Student

« Odpowiedz #32 : 31.01.2009, 23:37:59 »

Mam pytanie,a mianowicie brak oceny w usosie jest równoznaczna z tym,że się nie zdało tego egzaminu,bo zaczynam już powątpiewać w to czy zdałem po dłuższym zastanowieniu?Proszę o pomoc Uśmiech .
P.S. Większość osób ma już oceny w usosie Smutny  więc już sam nie wiem.

Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 31.01.2009, 23:49:10 »

Ja tam zdałem już w zerówce, która była 19 stycznia i też nie mam oceny, więc nie patrzyłbym na to czy ocena w USOSIE jest czy też nie, jako wyznacznik tego, czy się zdało czy też nie

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Henry777
Student

« Odpowiedz #34 : 31.01.2009, 23:54:38 »

Ale 26.01 pani doktor mówiła,że wyniki tego egzaminu mają być wcześniej w internecie,wszystkie znane mi osoby już mają w usosie oceny.Więc to nie gra roli na pewno?

dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #35 : 02.02.2009, 10:33:16 »

Postulat do tych, którzy będą dziś na wpisach, zapytajcie się czy brak oceny w ussos jest równoznaczny z otrzymaniem 2. Ewentualnie kiedy będzie poprawka Niezdecydowany

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
szmiglo
Licealista

« Odpowiedz #36 : 02.02.2009, 17:20:05 »

wszystko się dobrze potoczyło Uśmiech
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #37 : 02.02.2009, 18:21:44 »

Podziel się informacjami.
Kiedy będzie można dostać wpis, pani dr coś mówiła o tym?

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
szmiglo
Licealista

« Odpowiedz #38 : 02.02.2009, 19:15:03 »

Podziel się informacjami.
Kiedy będzie można dostać wpis, pani dr coś mówiła o tym?

nie wiem, nie pytałem, wiem tylko, że wszystkie osoby, które w dniu dzisiejszym widziałem i wpisu w usosie nie miały to i tak dostały, 4, a nawet 5 więc nie ma co się martwić
Henry777
Student

« Odpowiedz #39 : 03.02.2009, 19:44:57 »

Myślę,że po wpis u dr Kasińskiej można udać się na jej dyżur.Ogólnie Pani doktor jest bardzo sympatyczna i na prawdę każdy był zadowolony z ocen z tego egzaminu tak sądzę,z tego co wiem to chyba nie zdała tylko jedna osoba.A jeśli chodzi o usosa to brak oceny nic nie znaczy.

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie