Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
18.09.2019, 11:06:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawo ochrony środowiska  (Przeczytany 26941 razy)
karoll
Pierwszoklasista
**

« : 04.05.2009, 08:44:31 »

Powiedzcie proszę jaka jest ostateczna forma egzaminu?
Z tego co ja wiem stanęło na tym że tylko ustna lub tylko pisemna.

Większość z Was rzekomo opowiedziała się za ustnym  Szok, ale tak wydaje mi się to niewiarygodne, że myślę temat wart poruszenia na forum. Proszę o Wasze opinie.
« Ostatnia zmiana: 04.05.2009, 15:15:42 wysłane przez karoll » Zapisane
m
Student

« Odpowiedz #1 : 04.05.2009, 09:16:33 »

Chcieliśmy aby Pan prof. wyznaczył zarówno termin pisemny jak i ustny ale  Pan prof.stwierdził ,że albo wszyscy mają pisemny albo wszyscy ustny i mamy się zdecydować:) więc decyzja należy do nas:)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 04.05.2009, 10:14:55 »

Pro forma, pisemny wygląda tak - 20 zdań przy których trzeba zaznaczyć, czy są prawdziwe czy fałszywe. 50% już zalicza na 3, ale za brak odpowiedzi (jak to ujął profesor - przyznanie się do niewiedzy) jest 0 punktów, za błędną odpowiedź -1 punkt a za prawidłową +1 punkt. Do tego ocena z ćwiczeń stanowi 1/4 oceny końcowej, co nie zmienia faktu, że egzam trzeba zaliczyć na to 50% przynajmniej
Ustny - 3 pytania, za każde profesor wystawia oddzielną ocenę, do tego dochodzi ocena z ćwiczeń i liczona jest średna, co nie oznacza że nie umiejąc nic a mając 5 z ćwiczeń dostaniemy 3 z egzamu.
Terminy egzamów/egzamu możemy ustalić sami. Profesor zgodził się nawet na początek lipca

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Olka
Student

« Odpowiedz #3 : 04.05.2009, 13:20:52 »

ja proponuje żeby to jednak był test:) co Wy na to?
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #4 : 04.05.2009, 13:24:54 »

ja mam kolezanke na ochronie środowiska, ktora tez miala z naszym profesorem  ten przedmiot i ona zdecydowanie polaeca ustny egzamin. latwiej milej i przyjemniej a testu podobno nie zaliczylo 60 % osob wiec ustny wydaje sie lepszym rozwiazaniem.poza tym cala ta materia jest tak szczegolowa ze mozna zrobic bardzo trudny test.a na ustnym zawsze sie cos powie.takie moje zdanie
karoll
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #5 : 04.05.2009, 15:14:34 »

właśnie nie wydaje mi się żeby tak łatwo było cos wymyślić podczas odpowiedzi.  Zarówno test jak i odpowiedź mają być szczegółowa, w żadnym wypadku nie będzie taryfy ulgowej na ustnym. Nie liczyłbym też na przemiła atmosferę, jest nas około 200 osób, z pewnościa profesor będzie w pysznym nastroju mając do przepytania 30 osób każdego dnia. Pisemny mimo wszystko wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, nie wyobrażam sobie nauki tego wszystkiego na odowiedz ustną...
m
Student

« Odpowiedz #6 : 04.05.2009, 15:18:27 »

ja również byłabym za testem:)
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #7 : 04.05.2009, 15:31:29 »

I ja również jestem za testem. Nie znoszę stresu związanego z egzaminami ustnymi... Na ustnym moge umieć wszystko i ze stresu się zablokować. Na pisemnym mogę mieć luki w wiedzy, a mimo wszystko jest szansa, że trafię w prawidłową odpowiedź.  Nauczyć się trzeba tak czy siak, więc po co do tego dokładać panikę związana z odpowiedzią ustną Uśmiech
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #8 : 04.05.2009, 15:50:05 »

kazdy ma swoje racje.ja wole ustne i jak pomysle o tescie to mi sie slabo robi jesczcze wielokrotnego wyboru z ujemnym punktami. a zawsze pozostaje mi isc zaliczac ustnie jesli bede chciala
m
Student

« Odpowiedz #9 : 04.05.2009, 17:11:38 »

ale to nie jest test wielokrotnego wyboru tylko test prawda-fałsz:)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 04.05.2009, 17:58:34 »

Aha, jeszcze odnośnie zerówki, jest możliwa, w formie ustnej, ale tylko dla osób które chodziły na wykłady i po zaliczeniu ćwiczeń oczywiście.

oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #11 : 04.05.2009, 19:02:00 »

a jeśli chodzi o egzamin ustny, to nawet znając odpowiedz na pytanie można się pogrążyć, bo podobno prof. jest w stanie zapytać o wszelkie pojęcia, którymi się posługujemy, także nie wystarcza na ustnym sama wiedza z prawa ochrony środowiska, ale  trzeba sobie przypomnieć też prawo administracyjne, postępowanie adm. itp- w zależności od tego z jakiej dziedziny pojęć będziemy używać. Trochę kiszka Smutny
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #12 : 04.05.2009, 20:42:24 »

profesor mowil ze to test wielokrotnego wyboru
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 04.05.2009, 21:05:23 »

NIE, przecież wyraźnie omawiał przez 10 minut cały ten egzamin na ostatnim wykładzie. Jasno powiedział że ma to być forma zdań, przy których trzeba stwiedzić czy są prawdziwe czy fałszywe a nie żaden test wielokrotnego wyboru (taka wersja była tylko przedstawiana na pierwszym wykładzie) Teraz na pewno mówił o formie prawda/fałsz co potwierdzi Ci każdy kto był w środę na zajęciach

Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #14 : 04.05.2009, 21:07:39 »

Ja będę cały czas zachęcać do ustnego egzaminu. Nawet dziś rozmawiałam z dziewczynami z 5 roku administracji, które mają warunek z POŚ i chodzą do nas na wykład, powiedziały mi, zebyśmy naprawde nie obawiali się tej ustnej formy, bo to o działo się u nich w tamtym roku na egzaminie pisemnym to nieopisana porażka grymas Natomiast osoby, które wybrały się na ustną zerówkę dostawały ponoć 4, a nawet 5. Test jest podobno mega szczegółowy i do tego te punkty ujemne, które mnie osobiście odstraszają od tej formy grymas Jeśli chodzi jeszcze o ustny to u prof. Górskiego jest on podobno bardzo obiektywny, ponieważ każdy losuje tam pytania i potem na nie odpowiada, z czym dotychczas chyba nie mieliśmy do czynienia. Osobiście uwazam, ze powinniśmy posłuchać rad naszych starszych kolegów i koleżanek i jednak zdecydować się na formę ustną, która napaweno bedzie korzystna dla osob chodzących na wykłady (prof. ma podobno b. dobrą pamięć wzrokową), ale oczywiście zadecyduje większość, a tak naprawdę mniejszośc, bo na wykłady chodzi góra 50 osób grymas
Strony: [1] 2 3 ... 12
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie