Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
18.10.2019, 16:58:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawo ochrony środowiska  (Przeczytany 27005 razy)
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #15 : 04.05.2009, 21:11:33 »

W jaki sposób podejmiemy decyzję odnośnie formy egzaminu i terminów? Będzie jakieś głosowanie czy coś? Najsprawiedliwiej byłoby gdyby wypowiedziała się jak największa liczba osób, żeby później nikt nie miał pretensji.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #16 : 04.05.2009, 21:50:14 »

Myślę, ze podczas któregoś z najbliższych wykładow z POŚ, np. w przerwie powinniśmy zadecydować. Również chciałabym, zeby wypowiedziała się jak największa liczba osób, jednak obserwując frekwencję na tym wykładzie obiektywnie stwierdzam, ze bedzie to decyzja i tak mniejszości, ale przynajmniej konstruktywnej Mrugnięcie Także jeszcze raz rozważcoe wszystkie ALE, choć każda decyzja niesie za sobą pewne ryzyko i wszystkich napewno nie zadowolimy. Ja jednak jestem zdania, ze powinniśmy spróbować z formą ustną i intuicyjnie czuję, ze wyjdzie nam to na dobre Mrugnięcie
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #17 : 04.05.2009, 21:56:39 »

popieram Asie.ale teraz chcialabym sie dowiedziec czy tylko zerowka czy tez wszystkie terminy bea ustne jesli sie na takowa forme zdecydujemy?
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 04.05.2009, 22:10:42 »

No o tym też była mowa przez pół wykładu...Jeżeli decydujemy się na egzam ustny to wszystko jest ustne, wszystkie zerówki i wszystkie terminy normalne. Ja sam nie wiem która forma jest lepsza. Jasne że rok temu były jaja i ciężki test skoro wtedy wszyscy spodziewali się tych pytań co zawsze a profesor się skapnął i dał inne. Nie dziwię się, że w takiej sytuacji przywalił trudne pytania + wszyscy myśląc że będą te co zawsze mniej się uczyli. Według mnie i tu i tu stopień szczegółowości będzie podobny. Najlepiej poprosić profesora w tą środę o podanie z 2-3 przykładowych pytań ustnych i tych zdań z prawda - fałsz. Wtedy będziemy mięli jakieś porównanie. IMHO test będzie łatwiej zdać niż egzam ustny, ale będzie z niego więcej 3 niż z ustnego, gdzie jak już ktoś będzie zdawać to raczej na 4 albo 5. No i z testu zawsze można liczyć na to że coś się ściągnie, skojarzy albo dobrze strzeli:)

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #19 : 04.05.2009, 22:19:49 »

Poprawiam: zerówka ZAWSZE jest ustna niezależnie od wybranej formy właściwego egzaminu.
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #20 : 04.05.2009, 22:21:33 »

strzelac to sobie mozna a na sciaganie jak sie licy to sie przeliczy i tyle
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #21 : 04.05.2009, 22:57:14 »

Ja jestem i tak za pisemnym, dlatego , że już raz kiedyś ambitnie poszłam na ustny z karnego, a okazało się, że test był prosty. Poza tym mając przed oczami kartkę mniej się stresuję niż mając przed oczami wykładowcę Język ale to już kwestia indywidualna Język Jaka będzie forma egzaminu- zadecyduje większośc. Nauczyć i tak się trzeba Uśmiech
karoll
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #22 : 05.05.2009, 09:59:06 »

Moje zdanie jest takie, że skoro zerówki sa ustne to jeśli wybierzemy pisemny i tak osoby, które chcą zdawać ustnie będą miały taką szansę. Bez szansy zostaną osoby, które chcą pisemny a wybierzemy formę ustną.
Podejrzewam, że ustnie chcą zdawać w większości osoby, które na wykład chodzą, czyli problemu z możliwościa pójścia na zerówkę nie powinno być. Tak czy tak można zdawać ustnie, to logicznie, żeby była jakaś alternatywa wybierzmy pisemny.
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #23 : 05.05.2009, 12:43:31 »

bleble ble a jak ktos chce isc na egzam w normalnym  terminie i na ustny? mam tez inne egzaminy i na zerowke sie nie wyrobie.i co tez mam nie miec wyboru
karoll
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #24 : 05.05.2009, 14:24:34 »

Natalio, co tak szumisz, każdy ma egzaminy, żaden z Twoich nie jest też ważniejszy od egzaminów innych osób,
zaproponowałem tylko bardziej według mnie sprawiedliwe rozwiązanie, wybieramy formę dla wszystkich nie tylko dla Ciebie

natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #25 : 05.05.2009, 15:12:07 »

zapominasz ze są osoby ktore tak ja chca ustny.tak bylo ustalone na poczatku.teraz ktos tu zaczyna mieszczac i to mnei wkurza
Henry777
Student

« Odpowiedz #26 : 05.05.2009, 17:55:06 »

Ja również jestem za egzaminem ustnym,bo na ustnym zawsze można coś tam powiedzieć nawet jak się nie wie odpowiedzi na pytanie,a taki pisemny test z punktami ujemnymi jakoś mi osobiście nie odpowiada,bo nawet strach jest wtedy strzelać.Takie oko w oko z egzaminatorem więcej daje szans na zdanie aniżeli jak on sam będzie potem patrzył na napisane przez nas odpowiedzi na kartce.Skłaniał bym się na formę pisemną jak by nie było tych punktów ujemnych ale jeśli są to ja osobiście jestem jednak za ustnym egzaminem.

Aneta
Licealista

« Odpowiedz #27 : 05.05.2009, 18:06:57 »

Dokładnie. Punkty ujemne potrafią zabić.
Jestem za ustnym...chociaż będzie kilka terminów do wyboru Uśmiech

Chcesz, abym jeździła nowiutką Skodą? Uśmiech
Wyślij SMS o treści ZIMNY.809 na numer 71826 (1zł+vat)!
Henry777
Student

« Odpowiedz #28 : 05.05.2009, 18:38:21 »

Fakt i pewnie znowu będzie ogromna trudność z zapisem się na swój wymarzony termin ale najważniejsze żeby szczęśliwie zdać ten egzamin i potem cieszyć się wakacjami bez rozmyślania o poprawce Uśmiech .

magda
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #29 : 05.05.2009, 19:43:15 »

szczerze mówiąc to jak dla mnie zarówno forma pisemna jaki i ustna to jest jedna wielka porażka, bo  jakoś szczególnie nie uśmiecha mi się  zakuwanie tego wszystkiego, ale  jedna prośba aby ten egzamin odbył się w czerwcu kiedy trwa jeszcze sesja
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie