Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
21.06.2019, 00:45:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wpisy z postępowania sądowo-administracyjnego  (Przeczytany 4759 razy)
P.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #15 : 26.05.2009, 18:23:18 »

Ja dzis bylam odebrac indeks, bo myslalam, ze jest juz wpis. Pani sekretatrka faktycznie mila nie byla, ale otworzyla pokoj, gdzie byly indeksy i mozna sobie bylo wziac. Powiedziala tez, ze wpisy beda w piatek - jak ktos chce to moze przyjsc na dyzur do profesora po wpis. Jesli ktos potrzebuje indeks na egzamin czy zaliczenie, to bez problemu mozna wziac i doniesc w piatek, takze bez problemu. Jedynym problemem jest tylko zamieszanie, ale chyba juz sie kazdy przyzwyczail do tego na naszym wydziale...
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #16 : 26.05.2009, 22:49:48 »

Cóż, faktycznie Pani sekretarka nie jest najmilszą osobą, a ja sama dziś weszłam z nią w małą potyczkę słowną. Nie zachowuje się ona bowiem tak, jak sama umawiałam się z profesorem, tzn, że profesor sam życzył sobie "zbiorczych" wpisów a nie wizytacji pojedynczych studentów na dyżurze grymas Sytuację skomplikował fakt, że prof. odwołał rzeczywiście ten dyżur piątkowy a wiele osób potrzebuje teraz indeksy i Pani owszem indeks wyda natomiast nie pozwoli go spowrotem oddać tylko oddelegowuje na dyżur profesora w najbliższy piątek...
Z wieloma osobami jednak umówiłam się w ten sposób, że jeśli ktoś nie będzie mogł w piątek udac się na ten dyżur to ja podobnie jak w tamtym tygodniu zbiorę te indeksy od osob, które musiały je z sekretariatu zabrac i zaniosę na dyżur profesora, ponieważ w piątek w tych godzinach będę na Wydziale. Mimo wszytsko jednak chciałabym zrobić troszkę na złość Pani sekretarce i zanieść więcej indeksow Panu profesorowi i być może zwrócić jego uwagę na obsługę, którą ma i która nie liczy się z jego wytycznymi Mrugnięcie
KierownikStawu
Licealista

« Odpowiedz #17 : 31.05.2009, 17:52:08 »

a czy ten sekretariat jest czynny od pon-pt?
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #18 : 31.05.2009, 19:48:39 »

Chciałam jeszcze rzec, że osoby, które nie dostarczyły dotychczas indeksów do wpisów z ppsa moga to uczynić jeszcze przez 2 kolejne piątki u profesora na dyżurze ( pokój 4.58, w godz. 13-14). Od 15 czerwca profesora bowiem już nie będzie do września, więc jeśli ktoś się nie wyrobi w czerwcu to we wrześniu dopiero będzie mogł uzyskać wpis z egzaminu.
Natomiast indeksy do odbioru z wpisów piątkowych są w Sekretariacie Katedry (pokoj 4.60), który jest czynny od poniedzialku do piątku w godz. 9-15 (z wyjątkiem dnia jutrzejszego, czyli 1.06, kiedy to sekretariat będzie zamknięty).
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie