Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
22.11.2019, 16:10:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Egzamin z pr. budżetowego  (Przeczytany 20634 razy)
Milka
Pierwszoklasista
**

« : 28.05.2009, 17:09:11 »

Czy już wiadomo coś na ten temat?  Zawstydzony
KierownikStawu
Licealista

« Odpowiedz #1 : 28.05.2009, 17:09:51 »

10.06
Milka
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #2 : 28.05.2009, 17:10:35 »

Dzięki za tak szybką odpowiedź Uśmiech
KierownikStawu
Licealista

« Odpowiedz #3 : 29.05.2009, 08:04:55 »

nie ma za co,mnie interesuje to czy są tez inne terminy...ktos wie?
Gosia_
Gimnazjalista

« Odpowiedz #4 : 29.05.2009, 20:41:30 »

Proponowałam p. prof. żeby może zrobić jeszcze jeden termin (oprócz tego, który wspólnie mamy ustalić), tylko tak, że jak np. ustalimy na 10.06, to żeby był inny termin pod koniec miesiąca.
Po pierwsze, musiałby to być termin ustny, bo p. prof. powiedziała, że nie będzie przygotowywać więcej niż 1 zestawów pytań. Po drugie, prof. zaproponowała drugi terminu, ale w ciągu 2-3 dni od terminu pisemnego grymas
P. prof. nie bardzo chce się zgodzić na ten drugi termin pod koniec czerwca, bo mówiła, że musi być jeszcze termin na poprawki ?
Niestety, nie wspominała np. o takiej możliwości, żeby przyjść na terminy egz. ustnych dla prawa (co myślę, mogłoby być dość wygodnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę, że nie będzie drugiego terminu pisemnego).
To wszystko były tylko luźne pytania, żadne konkretne ustalenia.
Wszystko wyjaśni się na najbliższym wykładzie Mrugnięcie
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #5 : 01.06.2009, 11:22:10 »

Czy termin 10.06 jest już potwierdzony u pani prof.?
Jest może możliwość przeniesienia tego egzaminu choćby o dwa dni później na 12.06 ?
Myślę, że osoby ze specjalizacji publicznej byłyby za Mrugnięcie

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
GosiaK86
Gimnazjalista

« Odpowiedz #6 : 01.06.2009, 11:54:03 »

Z tego co mi wiadomo to 11 czerwca wypada Boże Ciało, a więc wątpię, czy ktoś w trakcie długiego weekendu będzie chciał przyjść i pisac egzamin. Co prawda tak było chyba na UOOP-ie. Z tego co pamiętam to w trakcie wykładu nie ustaliliśmy dokładnego terminu - ale były też liczne głosy za 15 czerwca.
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #7 : 01.06.2009, 12:38:50 »

15.06 to jeszcze lepszy termin  Mrugnięcie
ustalanie terminu będzie miało miejsce na wykładzie w środę ?
Kto jest jeszcze za 15.06 ?

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
olcia.sz.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #8 : 01.06.2009, 14:35:33 »

Słuchajcie, wyobraźcie sobie naukę w długi weekend...   średnio średnio - ja osobiście wolę 10  Cool tylko proszę - załatwiajmy to bez jakiś zgrzytów, żeby nie było  Mrugnięcie
Agnieszka
Gimnazjalista

« Odpowiedz #9 : 01.06.2009, 14:41:13 »

co do terminu to 12sty odpada tak ustaliliśmy bo zważcie na to że wiele osób jest spoza Łodzi więc nie uśmiecha nam się specjalnie przyjeżdżac w piątek na egzamin a większość z nas na pewno wyjedzie do domu na Boże Ciało... ten 15sty braliśmy pod uwagę no ale z tego co pamiętam stanęło chyba na tym 10tym ale mamy to ustalić dokładnie na najbliższym wykładzie, pani profesor ma nam też podać zagadnienia na egzamin
Edyta
Gimnazjalista

« Odpowiedz #10 : 01.06.2009, 14:49:56 »

Ja jestem za 15!!! Mrugnięcie a tak naprawdę to wszystko mi jedno!!! i tak już mam plany pokrzyżowane Uśmiech Olcia - zgrzyty pewnie będą...jak to zwykle u nas Uśmiech Agnieszko - to prawda, że większość z nas chce do domu jechać na Boże Ciało, no ale Ty z tego co wiem jedziesz na Majorkę!!! Chichot Wstydziłabyś się powoływać na osoby, które naprawdę chcą rodzinę odwiedzić!!! Język
Agnieszka
Gimnazjalista

« Odpowiedz #11 : 01.06.2009, 14:59:58 »

Edyta Ty cholero:) ja właśnie na Majorkę jadę rodzinę odwiedzić dlatego się na to powołuję:)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 01.06.2009, 16:03:48 »

Ja szczerze powiedziawszy najbardziej jestem za terminem 12 (pytanie tylko bardziej o to, czy p. prof się na to zgodzi) 15 to trochę za późno...nie każdy po budżetowym ma tylko ochronę 30 przed sobą (nota bene po dzisiejszym egzaminie z ochrony większość doszła do wniosku że test w tym roku szykuje się na prawdę ciężki i co jak co, z tego przedmiotu niektórym 2 tygodnie na wkucie tego mogą nie starczyć, gdyż dzisiaj spora częśc osób na 3 pytania na przykład 2 dostawała zupełnie spoza wykładu.

Ostatecznie wydaje mi się że termin 10 jest więc chyba lepszy niż 15 (tak też większość stwierdziła na wykładzie ostatnim i takie info przekazaliśmy wstępnie już pani profesor). Problem z tym terminem może być tylko wtedy, gdy pani profesor poda na prawdę dużo materiału z książki, bo wtedy też może być problem z wyrobieniem się ze wszystkim. Powiedzmy sobie jednak szczerze, że ten egzamin to chyba bedzie coś w stylu tegorocznego prawa konkurencji, czyli nieważne co napiszesz, możesz dostać 2 albo 3...na dwoje babka wróżyła i zupełnie niewiadomo czego się spodziewać.
« Ostatnia zmiana: 01.06.2009, 16:05:27 wysłane przez Nemesis » Zapisane

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
EM
Licealista

« Odpowiedz #13 : 02.06.2009, 14:48:45 »

Ja tam jestem za 15 :-)
Przecież jak ktoś się zdąży nauczyć na 10 to sobie odpocznie przez długi weekend i napiszę 15 ?????
Seszen
Gimnazjalista

« Odpowiedz #14 : 02.06.2009, 15:10:45 »

zdecydowanie jestem za 10.06 skoro już tak wcześniej ustalano...Tylko nie 15!  Język
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie