Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
21.11.2019, 19:50:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Egzamin z pr. budżetowego  (Przeczytany 20631 razy)
Matey
Gimnazjalista

« Odpowiedz #15 : 02.06.2009, 15:12:19 »

Część osób ze specjalizacji publicznej nie zdała jeszcze egzaminu z prawa umów. Odbędzie się on 19 czerwca więc 15 czerwca na prawo budżetowe moim zdaniem absolutnie odpada. 12 byłby jeszcze do zaakceptowania. Według mnie ustalmy jakiś rozsądny termin egzaminu ustnego po 10 czerwca a pisemny zostawmy tak jak jest.
Maja
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #16 : 02.06.2009, 15:20:05 »

Ja też jestem za 10 i lepiej juz nie kombinujmy i nie wprowadzajmy zamętu, bo chyba juz każdy rozplanował sobie sesje mając na względzie, że budżetowe będzie 10 skoro taka decyzja zapadła na ostatnim wykładzie.
Agnieszka
Gimnazjalista

« Odpowiedz #17 : 02.06.2009, 17:03:56 »

racja nie kombinujmy już i zostawmy ten 10 skoro tak ustaliliśmy i powiedzieliśmy pani profesor, ustalić to trzeba termin ustny skoro część osób chce zdawać w takiej formie a p. profesor powiedziała, że to musi być jakoś zaraz po pisemnym,także np. ten 12 albo 15, dalej tego nie przesuwajmy bo rzeczywiście na naukę ochrony środowiska potrzeba sporo czasu a i nie tylko to pewnie większości zostało do zdania
misiek
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #18 : 02.06.2009, 19:35:44 »

15 !!!!!!!!!!!!!!;p  jestem za 15.06
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #19 : 02.06.2009, 22:51:46 »

Witam!

Widzę, ze jutro szykuje się pole do dysuksji na wykładzie z budżetowego w tematyce egzaminu Mrugnięcie Jeśli nie będzie jakiejś znaczącej przewagi za jakimś terminem w drodze naszych ustaleń to z góry uprzedzam, iż dogodny termin wybierzemy w drodze głosowania jako metoda najbardziej sprawiedliwa i demokratyczna Uśmiech

A jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to sama wolałabym 15 jednak nie 10 ...
pl
Licealista

« Odpowiedz #20 : 02.06.2009, 22:55:38 »

ja też uważam że termin 10 tak jak ustalono na ostatnim wykładzie jest bardzo dobry zważywszy na egzamin z prawa umów 19 czerwca, i najlepiej by było już nie wprowadzać zamętu i niepotrzebnie się kłócić no ale zobaczymy jak to będzie jutro.
m
Student

« Odpowiedz #21 : 02.06.2009, 23:07:17 »

Popieram osoby które chcą egzamin 15 czerwca:) niektórzy mają jeszcze w międzyczasie inne egzaminy i też muszą się nauczyć a 10 a 15 to przecież nie jest taka ogromna różnica;)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #22 : 02.06.2009, 23:17:28 »

Z tego co wiem termin 10 czerwca byl tylko terminem poddanym pod rozwagę a nie terminem ostatecznym, wiec nie ma o co się sprzeczać. A jeśli będą odmienne zdania, a takie widze są nieuniknione, przeprowadzimy głosowanie i to będzie rozstzygające. Jeśli komus termin pisemny nie bedzie odpowiadal poprosimy Pania profesor o wyznaczenie ustnego terminu może po 19 VI, zeby zadowolić w miarę wszystkich. A co egzaminu z prawa umow dla specjalizacji publicznej to myslę, ze 3 dni intensywnej nauki do tego przedmiotu w zupełności wystarczy Mrugnięcie
Edyta
Gimnazjalista

« Odpowiedz #23 : 03.06.2009, 06:39:12 »

Najlepiej było na I roku-z góry ustalone terminy-wszystkim o niebo pasowało!!!UOOP wypadł po Bożym Ciele i nikt nie miał pretensji, każdy był zadowolony!!!Jak mówiłam mam w nosie to, kiedy będzie ten egzamin, bo nie zamierzam denerwować się i kłócić z powodu takiej głupoty :)Zastanawia mnie tylko jedno, skoro na Prawo Umów potrzeba Wam tydzień, a materiału jest zdecydowanie mniej niż na budżetowe to co-budżetowego już się od dawna uczycie???a specjalizacja publiczna niech nie będzie egoistyczna, bo nie tylko ona ma egzamin!!!Tak jak powiedziała m-są osoby które w między czasie mają jeszcze egzamin !!! Mam nadzieję, że wyznaczymy termin na 10 a po tym Pani profesor poda maaaaaaaaaaaaaaaaasakrycznie długą listę zagadnień Chichot Z pewnością będziecie zadowoleni Chichot
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 03.06.2009, 15:30:38 »

By zażegnać wszelkie spory podaję ostateczne ustalenia:
10 czerwca - egzamin ustny
16 czerwca - egzamin pisemny w sali 1.27
22 czerwca - egzamin ustny
Wszystkie egzaminy odbędą się o godzinie 10.00, zapisywać należy się w katedrze

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Matey
Gimnazjalista

« Odpowiedz #25 : 03.06.2009, 16:02:14 »

Mam prośbę do Błażeja! Z uwagi na to, że wykłady Pani prof. do najłatwiejszych do zanotowania nie należały i pewnie każdy z nas ma "inne" wersje a Twoja została jej przedstawiona to może mógłbyś nam wrzucić swoje notatki na forum albo indywidualnie przesłać? Plis iker19@op.pl
Julka
Licealista

« Odpowiedz #26 : 03.06.2009, 16:37:36 »

czy moglby ktos napisac te zagadnieniea,ktore pani profesor miala dzis podac na wykladzie?
i czy mowila moze jakie materialy nas obowiazuje do nauki, wystarcza same wyklady ? bo z tego co slyszalam to z tych samych wykladow to sie eseju raczej nie da napisac.
m
Student

« Odpowiedz #27 : 03.06.2009, 16:58:56 »

Zagadnień to żadnych nie było ale Pani prof. podała książkę, z której można się przygotować: red. Kosikowski, Ruśkowski Finanse publiczne i prawo finansowe strony od 281-450:)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 03.06.2009, 17:52:07 »

Wrzucę mój wykład jutro, jak go nieco poprawię. Poza tym podkreślam, że mimo iż pani profesor go "zaakceptowała" to ideał to to nie jest:)

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Julka
Licealista

« Odpowiedz #29 : 03.06.2009, 19:43:58 »

;/ bo wczesniej p pofesor wspominala ze poda zagadnienia dlatego pytam. niezbyt fajnie ze nie ma tych zagadnien. ale to co wszystkie te strony od 281 do 450 nas obowiazuja?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie