Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
12.12.2019, 06:36:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: proszę o pomoc w wyborze wykładowców  (Przeczytany 3113 razy)
kolanin
Przedszkolak
*

« : 20.09.2010, 13:08:45 »

w tym roku możemy wybrać ćwiczeniowców i w związku z tym że to mój pierwszy rok studiów proszę o opinie kogo lepiej wybrać.
Z góry dziękuje za pomoc.
prawo konstytucyjne :    mgr M.Milczarek,   dr J.Sułkowski,dr A.Młynarska-Sobaczewska,dr A.Domańska,dr R.Krawczyk   

Podst. makro- i mikroekonomii:dr K.B.Matusiak,dr A.Lech,dr J.Stasiak,mgr W.Doryń   

Nauka administracji: mgr M.Ulasiewicz,mgr K.Mazur,mgr A. Zasadzka ,mgr Ł.Kamiński

Wstęp do prawoznawstwa: mgr M.Zalewska, mgr Ł.Kidoń,dr A.Bartczak,mgr M.Ustaborowicz

nasrudin
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #1 : 20.09.2010, 20:51:39 »

moi byli prowadzący, polecam!
konstytucyjne: dr A.Młynarska-Sobaczewska- ciekawie prowadzi ćwiczenia, na zasadzie luźnej dyskusji, wyrozumiała, bez problemów z zaliczeniem (bodajże 1 koło na semestr)
ekonomia: mgr W.Doryń- świetne podejście do studentów, znakomicie tłumaczy materiał co ułatwiło znacznie zaliczenie ćwiczeń i egz. (1 koło z mikro i 1 z makro, czyli po 1 w semestrze)
wstęp: mgr M.Zalewska- trzeba trochę orientować się w tematyce ćwiczeń (opierając się na wykładzie lub notatkach z zeszłych lat), mgr lubi zwracać się z pytaniami do grupy (choć generalnie forma niemal wykładowa), ceni aktywność, zaliczenie- kolokwium pisemne na koniec, dla aktywnych możliwość ustnego zaliczenia jeszcze przed zakończeniem wszystkich ćwiczeń, może się przydać do zerówki
kolanin
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #2 : 20.09.2010, 23:20:38 »

wielkie dzięki nasrudin przyda się twoja opinia jak będe układał plan.
Pi0
Student

« Odpowiedz #3 : 21.09.2010, 12:50:22 »

Jeżeli chodzi o konstę, to chyba najciekawiej i jednocześnie bezstresowo będzie u dr Sułkowskiego. Miałem zajęcia z dr A.Młynarską-Sobaczewską i dr Domańską, również mogę z czystym  sumieniem polecić. Dużo dobrego słyszałem o mgr Milczarek, natomiast znacznie mniej pozytywne opinie znam o dr Krawczyku.

Z ekonomii polecam dr K. Matusiaka, jedne z najciekawszych ćwiczeń na całych studiach.

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie