Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
16.10.2018, 18:20:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: szanse dostania się na studia;)  (Przeczytany 7879 razy)
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #30 : 07.08.2009, 12:12:08 »

Nie chce Cie straszyc, ale z tego, co wiem to chyba juz termin skladania papierow zostal zakonczony. Mozliwe, ze dojdzie do Ciebie pozniej ten list. Lepiej jak najszybciej sie kontaktuj z uczelnia i probuj to jakos zalatwic, bo jak sie dostales i nie zlozyles papierow to moga Cie nie przyjac.

Ja jak sie rekrutowalem kilka lat temu to niby ten list "polecony" dostalem, ale wlasnie po tygodniu od zakonczenia skladania papierow. Na szczescie na niego nie czekalem i poszedlem i wzialem odpowiednie papiery do wypelnienia na uczelni, zeby sie w terminie zmiescic.

Anegdotka - bylem oddac index ok. 17 lipca i ktos dzwoni do dziekanatu i sie pyta kiedy sie zaczyna rejestracja, a babka odpowiada, ze po rejestracji i teraz tylko sie papaiery donosi do konca tyg. Mrugnięcie Dziewczyna chyba przez 5min nie mogla zrozumiec, ze rejestracja juz sie dawno skonczyla...
kasiaaa
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #31 : 22.08.2009, 14:40:24 »

Dostałam się, ale nie potwierdziłam woli uczęszczania na I rok na wydziale prawa Uśmiech Pozdrawiam wszystkim studentów i życzę Wam powodzenia!! Uśmiech
motyk90
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #32 : 07.03.2010, 17:53:26 »

Czesc.
Mam pytanie. Chcialbym isc na matematyke finansowa i aktuaria lub analize finansowa. Chcialbym wiedziec od ilu punktow (na ile mozliwych takze) przyjmowano. Zauwazylem ze kierunki wydzialow Matematyki i Informatyki na UŁ zostały wpisane na liste kierunkow zamawianych. Jak myslicie- czy prog bedzie wyzszy w tym roku ? Jezeli ktos zna sie troche lepiej na rekrutacji, kierunkach zamawianych i orientuje sie na punktach na te kierunki a by odpowiedzial to bylbym bardzo wdzieczny.
« Ostatnia zmiana: 07.03.2010, 17:56:11 wysłane przez motyk90 » Zapisane
Pi0
Student

« Odpowiedz #33 : 08.03.2010, 14:13:17 »

Szok Szok

nieśmiało zauważam, że jest to forum kierunku Administracja i nawet jeśli ktoś studiuje drugi kierunek, na pewno nie jest to matematyka Mrugnięcie
michaldb1
Przedszkolak
*

mgr
« Odpowiedz #34 : 19.08.2010, 21:36:56 »

czesc. w tym roku bede pisal licencjat na innej uczelni i rozgladam sie za magisterka. czy na administracje II stopnia stacjonarna na UŁ łatwo się dostać? dużo ludzi przyjmuja?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie