Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
18.11.2017, 20:31:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sądowa kontrola sprawowana nad samorządem terytorialnym - warto?  (Przeczytany 3398 razy)
P.
Gimnazjalista

« : 30.09.2009, 19:14:16 »

Mam pytanie do osob, które chodzily na monograf Sądowa kontrola sprawowana nad samorządem terytorialnym z dr M.Sieniuć. Czy moze ktos napisac jaka jest forma zaliczenia i czy warto wybrac ten monograf, tak zeby bylo latwo, lekko i przyjemnie:P
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #1 : 30.09.2009, 20:06:19 »

Łatwo lekko i przyjemnie. Co prawda jest test/ uzupełnianka na koniec natomiast jest on banalny Uśmiech

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
Czacha
Gimnazjalista

« Odpowiedz #2 : 30.09.2009, 21:06:12 »

No to jak już jesteśmy przy monografach ze specjalizacji o tej długiej nazwie to może ktoś wie coś ciekawego o innych monografach?
1) Postępowanie rejestrowe
2) Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych
3) Wprowadzenie do instytucji prawa publicznego i prywatnego
4) Postępowanie nieprocesowe

Z góry dzięki i pozdro Mrugnięcie
P.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #3 : 01.10.2009, 08:17:40 »

O odpowiedzialności podmiotow zbiorowych moge cos napisac. W tamtym roku zapisalam sie na ten monograf, bo byl z dr J.Jurewicz, ktora jest po prostu super. Mial byc latwy test, bo jak pani dr powiedziala nie chce, zebysmy sie uczyli na pamiec niczego, tylko zrozumieli i wiedzieli najwazniejsze rzeczy. Jednak monograf sie niestety nie utworzyl, bo za malo osob sie zapisalo. CO do dr Lamprecht, ktora w tym roku prowadzi ten monograf - nie znam, nie wiem.
CO do Wprowadzenia do instytucji prawa publ. i pryw. to egzamin byl ustny z tego co pamietam. Latwiej mialy osoby, ktore studiuja tez prawo, bo bylo o instytucjach z pr.rzymskiego. Cos tam chyba trzeba bylo umiec. Ale niech ktos jeszcze cos napisze jak zdawal. Uśmiech Pozdr
emka
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #4 : 23.10.2009, 09:40:20 »

"Mam pytanie do osob, które chodzily na monograf Sądowa kontrola sprawowana nad samorządem terytorialnym z dr M.Sieniuć. Czy moze ktos napisac jaka jest forma zaliczenia i czy warto wybrac ten monograf, tak zeby bylo latwo, lekko i przyjemnie:P"

ja wybrałam ten monograf w tym roku i może zaliczenie jest ok i dlatego warto na niego chodzić, jednak pani dr DYKTUJE przez 1,5 godziny, nie mówi, tylko dyktuje, jeszcze mi się na uczelni nie zdarzyło chodzić na wykład który polega na 100% dyktowaniu:D jednak na koniec wiadomo chociaż z czego się uczyć itd i ręka wyćwiczona Chichot
ememenska
Licealista

« Odpowiedz #5 : 12.12.2011, 17:09:01 »

Łatwo lekko i przyjemnie. Co prawda jest test/ uzupełnianka na koniec natomiast jest on banalny Uśmiech
pamięta ktos cos jak brzmialy te pytania zdania?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie