Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
24.09.2019, 10:22:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: to już jest koniec... więc czas na BAL !!  (Przeczytany 17774 razy)
Fryderyk
Gimnazjalista

« Odpowiedz #30 : 29.04.2010, 23:52:09 »

Moim zdaniem impreza powinna byc imprezą stricte uczelnianą, tak jak napisał(a) ktoś wyżej. Nie jesteśmy jakoś specjalnie zintegrowanym kierunkiem, stąd pomysł takiego wydarzenia, by rzutem na taśmę spróbowac nas jakoś mocniej związac Mrugnięcie

Bądzmy realistami- jeśli każdy miałby tam swojego partnera, to dobra impreza by z tego nie wyszła. To jest bowiem naturalne, że nikt nie rzuca sie z otwartymi ramionami w kierunku obcych osób i raczej przyjmuje pozycje obserwatora (czasem prześmiewcy) a dodatkowo "kotwicy stolikowej" dla osoby " z nas", z którą jest. Tego mechanizmu socjologicznego chyba nie trzeba tlumaczyc:) Nie dotyczy to, oczywiscie, wszystkich - no ale większości przypadków tak.

Moje zdanie jest takie: tak jak ktoś podał przyklad, ze (cytat z głowy): "fakt balu zobowiązuje stąd zasadnosc zaproszenia także partnera, a jeśli go nie będzie, to rownie dobrze moglibysmy isc na impreze do klubu ", to moja odpowiedz brzmi: tak samo z partnerem można sobie po prostu isc na kolacje do dobrej knajpy. Albo bal charytatywny i bawic we dwójkę, bez większej integracji z resztą uczestników.

Niemniej jednak musimy i wezmiemy pod uwagę poglądy i (jak widac) inne oczekiwania w związku z celem tego balu. Myślę, ze osoby towarzyszące będą mogły byc zaproszone. Zwracam raz jeszcze uwage na fakt, że chodzi przede wszysktim o nasza wewnętrzną integrację. W każdym razie: relax, bez stresu Mrugnięcie Zrobimy tak, żeby większości pasowało.

Słonecznej majówki życze
« Ostatnia zmiana: 29.04.2010, 23:53:41 wysłane przez Fryderyk » Zapisane

Dzisiaj jesteś lepszy niż wczoraj a jutro będziesz lepszy niż dzisiaj!
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #31 : 30.04.2010, 13:15:06 »

Pomysł "balu" na zakończenie studiów mi się bardzo podoba, cieszę się, że są osoby, które w natłoku obowiązków i w obliczu zbliżającej się sesji znalazły czas i chęci na to, by zająć się organizacją.
Chciałabym tylko jedno napisać - jeżeli ktoś się przez 5 lat nie zintegrował z innymi, to w ciągu jednej imprezy raczej to nie nastąpi. Imprezy integracyjne organizuje się na początku a nie na zakończenie studiów, co nie zmienia faktu, że fajnie byłyby razem się pobawić i powspominać minione lata. Uważam jednak, że powinniśmy mieć możliwość wyboru przyjścia z partnerem badź bez - tak jak na studniówkę Mrugnięcie
Również zyczę słonecznej majówki Uśmiech
natalia
Maturzysta

« Odpowiedz #32 : 30.04.2010, 21:58:43 »

ja w całym tym sporze wypowiem sie jako osoba bezstronna- z jednej strony uwazam ze pojscie z osoba byloby fajne- sama takowa mam i chcialabym zeby ze mna poszedl. z drugiej rozumiem, że sala to problem i nie obraze sie jak pojde sama- z reszta Nemesis zaoferowal swoja skromna osobe :)nie jest chyba tak źle.poza tym Asia nei powiedziala wyraznie ze nie bedzie takiej mozliwosci, a wiec czekajmy cierpliwie na dekalracje
malenstwo:):)
Gimnazjalista

« Odpowiedz #33 : 01.05.2010, 12:48:03 »

hehe słuchajcie ja sie juz nie wypowiadam..jako jedyna odwazna napisalam swoje zdanie i juz kazdy poobrazany. Prywatnie kazdy marudzi ale nikt nie napisze co uwaza. Ja postanowilam napisac co na ten temat sadze i nie wiem co w tym zlego. Ponadto nie powiedzialam nic zlego na Asie czy kogolowiek..wiec nie wiem po co zbedne komentarze.
jasta
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #34 : 05.05.2010, 16:15:14 »

z tego co czytam to sprawa wygląda tak, że do 10 maj tworzona jest lista osób chętnych na bal z naszego roku, a po 10 maja jeśli okaże się że są miejsca wolne (skoro sala mieści ok 160-180 osób) to Ci co chcą będą mogli zabrać osoby towarzyszące. tak?
Julka
Licealista

« Odpowiedz #35 : 05.05.2010, 20:52:24 »

Nie rozkminiajcie teraz tego, poczekamy zobaczymy Mrugnięcie
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #36 : 10.05.2010, 12:02:10 »

Witam!

Jak zapewne zauważyliście w kalendarzu dziś mamy niedwołalnie 10 maja, a zgodnie z umową do tego dnia daliśmy Wam czas na dokładne określenie się, czy jesteście zainteresowani uczestnictwem w inicjatywie, jaką jest nasz bal pożegnalny.
Pragnę zaznaczyć, iz od jakiegoś czasu nie obserwuję jakis gwałtownych przesunięć w liście chętnych, liczba zgłoszeń stanęła na ok 90 osobach z roku. Tym samym postanowiliśmy, iż dopuścimy możliwość przyjścia na imprezę z osobą towarzyszącą tak, aby każdy dobrze się czuł tego dnia i zeby pasowało wszytskim Uśmiech
Co do innych rzeczy nic się nie zmienia, czyli:  termin imprezy 4 czerwca (start ok. 21-koniec ok 4), miejsce: sala bankietowa Instytutu Europejskiego w Łodzi, koszt: 100-110 zł (dokładną kwotę podamy wkrótce, ponieważ zależy to od pewnej rzeczy, która jeszcze trzeba wynegocjować Mrugnięcie).
Odnośnie zaś zmiany w kwestii osób towarzyszących, poprosze każdego z Was znów o wiadmość mailową (asiulazgr@op.pl) lub telefoniczną, smsową (693721362), że do danej osoby mam doliczyć jeszcze jedną. Proszę tym samym, aby uczynic to NIEZWŁOCZNIE, ponieważ mamy naprawde mało czasu, a zamknięcie liczby chętnych i posiadanie ostatecznej listy uczestnikow imprezy jest w tym momencie dla nas kluczową sprawą.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #37 : 14.05.2010, 23:54:45 »

Witam!

Sorki ogromne za trzymanie w niepewności przez pewien czas, ale pewne rzeczy okazały sie kluczowe do wynegocjowania, dlatego teraz już zupełnie ostatecznie oznajmiam, iż koszt imprezy będzie wynosić 110 zł od osoby, pozostałe kwestie natomiast dotyczące terminu i miejsca imprezy są niezmienne od początku.

Odnośnie tego co napisałam powyżej, pragnę abyście głęboko wzięli sobie do siebie fakt, iż jedynymi osobami uprawnionymi do zbierania owej kwoty będą następujące osoby: ja (Joanna Marciniak), Fryderyk Bojdo, Basia Gromadko oraz Magda Kolczyńska. Oznacza więc to, ze nikomu innemu pieniążków na imprezę wpłacać nie wolno (wiadomo, iż kwestia finansowa jest zawsze tą najbardziej drażliwą i delikatną). Pieniążki będziemy zbierać do 25-26 maja, a już ostatecznym terminem wpłaty jest koniec miesiąca, także prosze miejcie to na uwadze, bo to wszytsko dotyczy bardzo bliskiego czasu.

Apeluję także do osób, które zgłosiły już swoje uczestnictwo w imprezie, by zbyt pochopnie nie wycofywały sie teraz z tego przedsięwzięcia, ponieważ istnieje pewna liczba osób, która musi być, by impreza w tym przedziale kwotowym się odbyła. Mam więc nadzieję, ze te ostatnie rezygnacje i wykreślenia dotyczą tylko pojedynczych osób.
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #38 : 15.05.2010, 14:20:33 »

Uprzedzając pytania co zawiera cena imprezy, już wymieniam:

W ramach tych 110 zł mamy:

- wynajem sali
- gorące i zimne posiłki, desery
- gorące i zimne napoje
jest to tzw. pełen CATERING
- DJ
- ochrona w trakcie imprezy
- szatnia
- sprzątanie po balu

Wynika więc z tego, że na imprezę należy tylko i wyłącznie zabrać swoj alkohol (który jest we własnym zakresie) oraz dobry humor rzecz jasna Uśmiech

I BAWIMY SIĘ! Mrugnięcie
Aneta
Licealista

« Odpowiedz #39 : 15.05.2010, 20:26:32 »

Wydaje mi się, że należy podziękować Asi za sprawną organizację imprezy! no i oczywiście wszystkim osobom, które również miały w tym udział!
Do zobaczenia 4 czerwca!

Chcesz, abym jeździła nowiutką Skodą? Uśmiech
Wyślij SMS o treści ZIMNY.809 na numer 71826 (1zł+vat)!
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 16.05.2010, 01:30:20 »

A jak! Sto lat! i każdy po flaszce dla Asi na balu!

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #41 : 17.05.2010, 22:28:59 »

A tak z ciekawości to jest to bal absolwentów administracji ? czy prawa też? Mrugnięcie
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #42 : 17.05.2010, 23:02:01 »

Szczegóły jutro, bo nastąpiła pewna drobna zmiana okoliczności, ok? Mrugnięcie Nie jest to nic istotnego, więc bez obaw Uśmiech Impreza będzie pierwsza klasa!
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #43 : 17.05.2010, 23:19:26 »

oki . obaw nie mam Uśmiech musi być super ! Uśmiech
aisab
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #44 : 18.05.2010, 17:59:19 »

Hej, tak jak Asia wspominała pieniądze (110 zł) na bal można wpłacać tak do 25/26 maja. Jeśli o mnie chodzi, to możecie je wpłacić u mnie, gdy jestem na wydziale (spec. społeczna), ale także można mi je przynosić do akademika - nr 11, pok. 410A.

Basia
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie