Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
26.06.2019, 02:51:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: to już jest koniec... więc czas na BAL !!  (Przeczytany 17385 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #45 : 18.05.2010, 22:49:25 »

Witam!

Zgodnie z tym co dziś już ogłaszałam jeszcze raz wszem i wobec informuję, iż ową zmianą okoliczności dotyczącą naszego balu jest fakt, iż impreza będzie maila charakter "Balu Absolwentów Wydziału", ponieważ połączylismy ją z prawem. Taka była wola władz Wydziału i trudno było nad tym dyskutować. Dzięki temu mamy jednak Honorowy Patronat Pani Dziekan nad naszym przedsięwzięciem, także wymiar imprezy wydaje się być konkretny Uśmiech

Wczoraj założyliśmy z Fryderykiem specjalny profil na facebooku poświęcony temu wydarzeniu, także jeśli jeszcze nie widzieliście, zapraszam do obejrzenia (http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=114572971918099). Plakaty w wersji takiej jak w profilu na FB będą wisieć na Wydziale pod koniec tygodnia.

Nad resztą atrakcji pracujemy Uśmiech
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #46 : 24.05.2010, 15:04:52 »

Witam i przypominam wszystkim, ze 25 i 26 maja, czyli graniczne daty na które umawialiśmy się co do wpłaty pieniążków za bal, to juz jutro i pojutrze, także proszę wszystkich, którzy w dalszym ciągu chcą uczestniczyć w balu o zdyscyplinowanie się i jak najszybsze dokonanie wpłaty, ponieważ do tej pory nie uczyniła tego nawet polowa osob grymas Jak wiecie czasu nie mamy za wiele, a w zasadzie dokonanie wpłaty przez wszystkie osoby pozwoli nam na sporządzenie pelnej liczby uczestników i dalsze działania.

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania co do możliwości wpłaty pieniązków za bal na konto, odpowiadam że niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ nie tworzyliśmy w tym celu specjalnego konta, a na swoje prywatne nie bedziemy przyjmować przelewów, poniewaz mogłoby rodzić to pewne wątpliwości ... Mam nadzieję, ze nie będzie to dla Was zbytnim problemem i każdy będąc na Wydziale znajdzie mnie czy inne upoważnione osoby i dopelni tego obowiązku.

Jeśli kogoś nie bedzie na Wydziale we wtorek/środę to już naprawde ostatecznie przedłużymy ten termin wpłat do końca tygodnia.

Weźcie sobie jednak do serca fakt, iż jest to ważna sprawa, od której powodzenia zalezy też powodzenie naszej imprezy Mrugnięcie

Pozdrawiam!
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 24.05.2010, 18:15:32 »

I nie wypisujcie się teraz masowo z imprezy bo niekiedy powoduje to wręcz reakcję łańcuchową i pociąga za sobą kolejne osoby, szczególnie że ostatecznie tracą na tym również Ci którzy mimo wszystko przyjdą na bal i faktycznie nie będą się mięli z kim bawić...

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #48 : 25.05.2010, 00:01:16 »

Bardzo cenna uwaga pod którą się podpisuję! Dodatkowo dodam tylko, iż całe szczęście, ze impreza ma charakter połączony, bowiem biorąc pod uwage liczbę osób, która zrezygnowała, bal nie mogłby sie obyć w przedziale kosztowym jaki uzgodnilismy, bo to było głównie uzależnione od liczby osób przecież grymas Tak wiec apeluje o rozwage Moi Drodzy, jestesmy przeciez dorośli!
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #49 : 27.05.2010, 21:22:29 »

Chciałam Moi Drodzy Was teraz pochwalić, bo muszę przyznać ze w ciagu tych ostatnich trzech dni (wtorek, środa, czwartek) nastąpila u Was pełna mobilizacja i wliczając osoby towarzyszące mamy juz z Basią pieniążki od ok 70 osób Uśmiech

Pragnę jednak podkreślić, ze to wciąż jeszcze nie pelna liczba wpłat, bowiem na swojej liście chętnych mam jeszcze troche osob, które deklarowaly swoją chęć uczestnictwa w balu a jeszcze nie zapłaciły za imprezę. Ogłaszam więc wszem i wobec, ze zupełnie ostatecznym terminem wpłaty jest 1 czerwca, czyli wtorek, ponieważ wiem, ze wiele osob ma w tym dniu zajęcia. Proszę wiec bardzo wszystkie pozostałe osoby, by do tego dnia uregulowały należność 110 zł od osoby czy do mnie czy też Basi albo Magdzie.

Kiedy te kwestie organizacyjne zostaną zamknięte pozostanie nam tylko szaleć całą noc, dlatego 3majmy wszyscy kciuki, by w tych ostatch dniach nic nie stanęło nam na drodze do niezapomnianej imprezy Mrugnięcie
Fryderyk
Gimnazjalista

« Odpowiedz #50 : 27.05.2010, 23:55:55 »

Przyłączam sie do apelu Asi o jak najszybsze wpłacanie, tym bardziej ze impreza nam sie rozrasta zawartosciowo - i będzie takie zatrzęsienie atrakcji, nagród i niespodzianek że z pewnością sie sami zdziwicie Mrugnięcie)

Tylko dzisiaj w sponsoring weszła Wólczanka proponując kilka darmowych koszul, krawatów oraz dodatkowe rabaty na koszule - wszystko dla Was!

Dzisiaj jesteś lepszy niż wczoraj a jutro będziesz lepszy niż dzisiaj!
Fryderyk
Gimnazjalista

« Odpowiedz #51 : 29.05.2010, 09:05:52 »

Udało nam się pozyskać sponsorów dla naszego Balu

Póki co są nimi:
  • Wólczanka,
  • siłownia I'm fit,
  • szkoła językow obcych "Progress",
  • ścianka wspinaczkowa "Stratosfera",
  • szkoła tańca "Project Salsa",
  • wydawnictwo Wolters Kluwer,
  • salon fryzjerski Trendy
Każdy z uczestników balu otrzyma też pamiątkowe gadżety uniwersyteckie!

Wszystkie nagrody o łącznej wartości kilku tys. zł - będą do wygrania w czasie balu, już teraz zapraszamy do uczestnictwa w nich!
Mamy nadzieje, że to jeszcze nie koniec - pracujemy w pocie czoła nad kolejnymi nagrodami oraz dodatkowymi atrakcjami-niespodziankami dla Was Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 29.05.2010, 09:08:37 wysłane przez Fryderyk » Zapisane

Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 30.05.2010, 18:03:06 »

A będzie jakiś samochód do wygrania?

Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #53 : 30.05.2010, 20:08:46 »

Całe szczęście, że przerwa w działalności naszego forum była krótkotrwała, bo w przeciągu najbliższych dni będziemy mieć dla Was zapewne wiele ogłoszeń Uśmiech

Po pierwsze, przypominam po raz ostatni, że ostatecznym terminem wpłaty należności za bal jest najbliższy wtorek, czyli 1 czerwca. Wszystkich spóźnialskich poproszę wiec o uregulowanie zaległości, jeśli figurujecie na liście chętnych i zgłaszaliście wcześniej swoje uczestnictwo w balu.

Po drugie, informuję, że sala naszego balu będzie skonstrurowana w ten sposób, że będziemy siedzieli przy stolikach 10-osobowych, także juz teraz proszę Was o formowanie grup, aby później nie było z tym problemów kto z kim ma usiąść i dlaczego, bo przeciez naszym założeniem jest wspaniała zabawa przez całą noc Mrugnięcie

Po trzecie, proszę Was już teraz o punktualne przybycie na naszą imprezę (start 20.00), ponieważ jako Honorowy Patron bęzie otwierać ją Pani Dziekan i naprawdę niezręcznie będzie to wyglądać kiedy po jej uroczystym, formalnym otwarciu balu będą schodzić się co kilka chwil spoźnieni goście ...

Ciąg dalszy przyjemnych informacji wkrótce Uśmiech

Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #54 : 03.06.2010, 00:32:49 »

Kochani!

Miłojest mi wszem i wobec poinformować, że po dzisiejszym zamknięciu listy uczestnikow balu osteczna liczba osob z naszego roku stanęła na 86, co przemawia za tym, ze będziemy stanowili wiekszość na naszym balu Uśmiech Razem wszystkich będzie bowiem okolo 150 osob.

Śpieszę z informacja, iż na początku imprezy każdy z Was otrzyma specjalnie ponumerowane bilety, które to niejednokrotnie beda potrzebne w licznych konkursach, ktore dla Was przygotowaliśmy Uśmiech

Prosze wiec raz jeszcze o punktualne przybycie (start 20.00), zabranie ze soba alkoholu (chyba, ze ktoś preferuje zabawe bezalkololową  DuĹźy uśmiech) i oczywiście masę dobrego humoru, choć tego po alkoholu zwykle nie brakuje! Mrugnięcie

I bawimy sie Moi Drodzy całą piękną, czerwcową noc!

Do zobaczenia w piątek!

P.S. Przypominam raz jeszcze adres imprezy: Instytut Europejski-sala bankietowa, ul Piotrkowska 258/260 (vis a vis łódzkiej Archikatedry)

Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 05.06.2010, 10:01:33 »

Moim zdaniem impreza była świetna. W swoim imieniu dziękuję wszystkim organizatorom z Asią na czele, a także wszystkim uczestnikom za doskonałą zabawę. Mój odcisk na palcu cieszy się razem ze mną. Jak tylko wytrzeźwieję (jutro najwcześniej) to wrzucę zdjęcia z balangi gdzieś na neta, o czym jeszcze poinformuję was na forum. Dzięki raz jeszcze!

Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #56 : 05.06.2010, 15:30:30 »

Kochani!

I ja śpieszę z podziękowaniami za Waszą wczorajszą obecność, za wspaniałą zabawę do samego rana, której wspólnie doświadczyliśmy, a przede wszystkim dziękuję za piękna niepodziankę, którą mi sprawiliście - jestem naprawde pozytywnie zaskoczona i zaczyna byc mi najzwyczajniej przykro, ze to już ... koniec Smutny

Tak jak Pani Dziekan wspominala wczoraj planujemy w tym samym Komitcie Organizacyjnym zainicjować w tym roku uroczyste rozdanie dyplomow naszym Wydziale (prawdopodobnie pod koniec października). I również będziemy liczyć wówczas na Waszą szeroką reprezentację, a może i pomyślimy o jakimś afterparty? Mrugnięcie
Stokrotka
Gimnazjalista

« Odpowiedz #57 : 05.06.2010, 16:12:10 »

Kochani było świetnie!! Dzięki Asi i wszystkim, którzy poświęcili swój czas żebyśmy mogli spędzić taką genialną noc Uśmiech Impreza była świetna ;P
Fryderyk
Gimnazjalista

« Odpowiedz #58 : 05.06.2010, 17:54:20 »

W październiku Bal Dyp...lomatów?Język

Julka
Licealista

« Odpowiedz #59 : 05.06.2010, 22:20:08 »

oj tak koniecznie, niech żyje bal Mrugnięcie
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie