Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
26.09.2017, 13:45:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: to już jest koniec... więc czas na BAL !!  (Przeczytany 13883 razy)
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 06.06.2010, 13:19:34 »

Foty:
http://rs317.rapidshare.com/files/395881622/bal.zip

I inne źródło dla mających problemy z rapidem:
http://www.megaupload.com/?d=V2DXRJXF

P.S. Kolejne 300 zdjęć, robione przez inną osobę postaram się wrzucić jutro jak tylko dostanę płytkę z fotami
« Ostatnia zmiana: 06.06.2010, 14:44:02 wysłane przez Nemesis » Zapisane

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 07.06.2010, 18:33:37 »

Tak jak obiecałem:
http://www.megaupload.com/?d=MNSIJAWR

To zdjęcia które robił fotograf Dj-a

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #62 : 09.06.2010, 21:44:02 »

Witam!

Z powodu licznych pytań, które do mnie docierają pragnę uspokoić szanownych Panów, którzy wygrali w konkursach kupony na  koszule Wólczanki, zeby się nie niepokoili o fakt ich dostania. Mamy pewnien techniczny problem z dostaniem owych kuponow, ponieważ Wólczanka po połączeniu z Vistula ma teraz swoją siedzibę w Krakowie i w związku z tym musimy czekać na przesyłkę. Pisalismy wczoraj maila o potwierdzenie kiedy napewno kupony dojdą i pod koniec tygodnia będziemy juz wszytsko wiedziec mam nadzieję. O szczegółach gdzie bedzie można je odebrac, bedę informowac na bieżąco i prosić o kontakt zainteresowane osoby. Nie martwcie sie jednak, pamiętamy o Was! Mrugnięcie

Pozdrawiam!
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #63 : 19.06.2010, 11:20:13 »

Witam!

Śpieszę z dobrą wiadmością, iż dziś odebrałam przesyłkę z kuponami na koszule Wólczanki Uśmiech Proszę więc zainteresowane osoby o zgłaszanie sie do mnie w celu uzyskania informacji, jak będzie mozna je odebrać. Z uwagi na fakt, iż skończyly sie juz zajecia i możliwość spotkania się na Wydziale jest dodatkowo utrudniona, planuję zostawic te kupony (kazdy w osobnej kopercie) na nazwiska osob, ktore je wygrały w portierni u Panow ochroniarzy, tak by kazdy z Was mogl je sobie w dogodnym terminie odebrać. Apeluję jednak o dość szybki obdbior, ponieważ na kuponach jest napisane, że ich termin realizacji mija 1 lipca br.
Mam jeszcze dodatkową prośbę do ainteresowanych osob, aby poniformowały (telefonicznie, mailowo, wysyłając wiadmośc na Facebooku, jakkolwiek Mrugnięcie) mnie czyje nazwiska mam uwzględnić na tych kuponach, tak abym nikogo nie pominęła Mrugnięcie Tu rowniez proszę o w miarę szybki odzew, ponieważ planuję zostawić ww. rzeczy we wtorek na Wydziale i nie wiem kiedy zjawię sie na WPiA następnym razem.

Pozdrawiam, milego weekendu Uśmiech
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #64 : 22.06.2010, 20:25:43 »

Witam!

Zgodnie z tym co pisałam powyżej pragnę poinformować, że zostawiłam dziś na Wydziale u Panów w portierni kupony na koszule i krawaty Wólczanki na nazwiska osob, które sie do mnie zgłosiły w tej kwestii.
Pragnę od razu wyjaśnić tu jednak pewną wątpliwość ... Otrzymując przesylkę nie zauważyłam, iż kupony sa podzielone po polowie (tzn, ze polowa jest na koszule, a druga polowa na krawaty) i w związku z tym musieliśmy to jakoś sensownie podzielić między Was. Niech więc nikt nie będzie zdziwiony kiedy w kopercie zamiast kuponu na koszulę zobaczy kupon na krawat. Mam nadzieję, że ostatecznie kazdy z Was będzie jednak zadowolony z otrzymanego upominku, choc za owe niedogodności ze swej strony przepraszam Mrugnięcie

tangematorkee
Przedszkolak
*

...
« Odpowiedz #65 : 11.08.2011, 15:55:03 »

Uśmiech

tange
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie