Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
26.06.2019, 03:35:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak obliczyć średnią ze studiów i osteczna ocenę na dyplomie? :)  (Przeczytany 29914 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« : 24.06.2010, 21:37:04 »

Witam serdecznie!

Ponieważ kilka osob pytało mnie o to jak obliczyc średnią, ktora ostatecznie pojawi sie na naszym dyplomie, postanowiłam zapoznac sie dla Waszej wiedzy z aktami prawnymi, które mowią o tym i przedstawić Wam oficjalną i sprawdzoną wersję Mrugnięcie I tak:

"Ostateczny wynik studiów stanowi suma 0,6 (60%) średniej ocen ze studiów i 0,2 (20%) oceny pracy dyplomowej oraz 0,2 (20%) oceny z odpowiedzi na pytania egzaminacyjne (por. pytania podczas egzaminu magisterskiego Mrugnięcie)

W dyplomie ukończenia studiów i we wszystkich innych dokumentach wpisywany jest ostateczny wynik studiów zgodnie z zasadą:

od 4,61 i powyżej - 5,0 (bardzo dobry)
4,11-4,60 - 4,5 (dobry plus)
3,61-4,10 - 4,0 (dobry)
3,11-3,60 - 3,5 (dostateczny plus)
do 3,10 - 3,0 (dostateczny)"

(Uchwała nr 69 Senatu Uniwersytetu Łódzkiego podjęta na 7. roboczym posiedzeniu w kadencji 2008-2012 w dniu 20 kwietnia 2009 r.).

Mam nadzieję, ze teraz każdy z Was będzie wiedział na czym stoi przed tym najważniejszym egzaminem na studiach Mrugnięcie

Pozdrawiam i życze powodzenia oraz jak najlepszych rezultatów Wszystkim broniącym sie teraz oraz w późniejszym czasie!

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie