Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
20.10.2019, 17:15:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Egzamin z prawa gospodarczego publicznego  (Przeczytany 23361 razy)
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« : 07.12.2007, 23:29:46 »

I jeszcze jedna wiadomość tycząca egzaminu, który jest z kolei jedną wielka niewiadomą (przynajmniej dla mnie).
Otóż zgodnie z Waszymi prośbami poprosiłam dziś dr Ławickiego, aby egzamin z gospodarczego był w miarę możliwości pod koniec sesji, ponieważ nasz kalendarz będzie dość napięty i ku mojemu lekkiemu zdziwieniu nie spotkałam się ze sprzeciwem, lecz od razu dr ustalił ten termin na 8 II godz. 10.
Osoby, które zechciałyby zdawac zerówkę z tego magicznego przedmiotu muszą same zgłosić ową chęć doktorowi na wykładzie i następnie przyjść najprawdopodobniej do niego na dyżur.
Egzamin z gospodarczego będzie składał się z 2 pytań otwartych (1 pytanie z wykładu, 2 z podręcznika). Z góry życzę wszystkim powodzenia!!!  Chichot
Gina
Gimnazjalista

« Odpowiedz #1 : 29.01.2008, 00:31:02 »

to ja powoli ruszam temat, istnieje jakis oficjalny zakres materialu, czy obowiazuje nas tylko to niezwykle precyzyjne "ksiazka + wyklady" ? Mrugnięcie

I'm an addict. Addicted to (...) life. I got hooked on it at an early age and I don't want to give it up...
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 29.01.2008, 03:44:34 »

książka + wykład niestety, Profesor po zapytaniu na co zwrócić szczególną uwagę nie potrafił odpowiedzieć. Stwierdził że może spytać o wszystko co jest w książce

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
dzi_had
Maturzysta

« Odpowiedz #3 : 29.01.2008, 10:46:36 »

Ktoś wie ile czasu będziemy mieli na te 2 pytanka?? Z politowaniem

'...If I had one day when I didn't have to be all confused... and I didn't have to feel that I was ashamed of everything... If I felt that I belonged someplace...'
Pi0
Student

« Odpowiedz #4 : 29.01.2008, 11:21:43 »

to ja powoli ruszam temat, istnieje jakis oficjalny zakres materialu, czy obowiazuje nas tylko to niezwykle precyzyjne "ksiazka + wyklady" ? Mrugnięcie

doktor stwiedzil: zerknijcie sobie do spisu tresci w ksiazce i juz macie zakres materialu Chichot
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #5 : 29.01.2008, 11:59:26 »

a wie ktos moze jakie byly pytania w poprzednich latach ???
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 29.01.2008, 14:36:04 »

Ma ktoś może wykład z 11 stycznia?

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #7 : 29.01.2008, 15:39:53 »

i czy te wykłady z zeszłego roku pokrywają sie z tym co było u nas??? Język
Aneta
Licealista

« Odpowiedz #8 : 30.01.2008, 19:30:26 »

dobra niech mi ktoś powie jak może: czy rozdziały od X do XIII to tez nas dotyczą?? mowie o książce oczywiście Uśmiech a moze wcale do książki nie zaglądać??

Chcesz, abym jeździła nowiutką Skodą? Uśmiech
Wyślij SMS o treści ZIMNY.809 na numer 71826 (1zł+vat)!
m
Student

« Odpowiedz #9 : 31.01.2008, 10:09:54 »

jakby ktoś chciał to mam wykłady prof. Strzyczkowskiego więc podaje linka do niego mam nadzieję że się przyda;)
http://kolos.math.uni.lodz.pl/~kravczoo/wpia/kolejne_lata/prawo_gospodarcze_publiczne.pdf
Dorota G.
Pierwszoklasista
**

« Odpowiedz #10 : 31.01.2008, 14:30:41 »

Z którego skryptu sie uczycie?czy to co on podawał na wykładach jest w książce?bo nie chodziłam niestety...mam jakiś dziwny skrypt który nie zachęca do nauki...więc może lepiej z książki się pouczyć.
oleńka
Maturzysta

« Odpowiedz #11 : 31.01.2008, 15:33:25 »

hehe same pytania i żadnej odpowiedzi, oby tak na egzaminie nie było Uśmiech ja poki co sie ucze ze skryptu, który ma 60 stron czy jakoś tak... Uśmiech
m
Student

« Odpowiedz #12 : 31.01.2008, 17:33:49 »

a ja sie ucz z tego co wyżej link zamieściłam;) to są wykłady prof., który książkę napisał, więc mam nadzieję ze to wystarczy;) Pozdrawiam i życzę owocnej nauki;)
tanka
Gimnazjalista

« Odpowiedz #13 : 31.01.2008, 20:35:40 »

ejj ludziska no naprawde nikt nie wie jakie prof. zadawał pytanka w latach ubieglych...? kurcze trzeba sie na coś nastawic nie ;p I wracam do pytanka czy ten skrypt co ma 60/80str to pokrya sie z wykladami...?
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #14 : 31.01.2008, 21:26:38 »

Ja równiez wydrukowałam sobie poki co owe wykłady prof. Strzyczkowskiego, bo sa ponoć dobrym streszczeniem książki, do której zbliżać się narazie nie chcę Uśmiech Natomiast czy pokrywają się one z naszymi wykładami, hmm trudno to stwierdzić, bo chyba mało jest kompetentnych osob, które mogłyby na to pytanie odpowiedzieć Język Sama posiadam jeszcze jakieś 2 wersje skryptów od kolegi z 4 roku i po przejrzeniu ich stwierdzam, ze chyba większośc rzeczy jest tam wspólna. Aczkolwiek to taki osąd bardzo "na zimno" Uśmiech.
Co do zaś pytań, są 2 jedno z częsci ogólnej (ponoć z wykładu, da się napisać po przeczytaniu skryptu), natomiast 2 jest z częsci szczególowej (czytaj "z kosmosu", w tamtym roku było z zamówien publicznych, a to ostatni rozdział w książce grymas)...
Miłej przygody z prawem gospodarczym życze Nam wszystkim!
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie