Administracja :: WPiA Uniwersytet Łódzki :: forum Administracji UŁ
23.08.2019, 22:57:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do REJESTRACJI na forum!! Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp i widzą wszystkie działy!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawo pracy - pytania!!!!  (Przeczytany 29910 razy)
Venom
Administrator
Student

« Odpowiedz #105 : 21.06.2008, 14:33:24 »

Heh co do tego testu to nas cwiczeniowcy ostrzegali, ze jest taki kosmos, ze oni sami odpowiedzi na polowe pytan nie znali Język
Nemesis
Moderatorzy
Magister

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #106 : 21.06.2008, 15:17:35 »

na szczęście nie trzeba znać odpowiedzi żeby go zdać:) Góral to jest kozak, trzeba mu coś odpalić chyba za to wszystko faktycznie

www.nem.yoyo.pl - moja mała galeria
Malach
Moderator Globalny
Maturzysta

« Odpowiedz #107 : 21.06.2008, 15:31:16 »

to moze w srode tez zrobi test bo chyba sporo osob sie wybiera...nie pamietasz mniej wiecej jakie byly pytania?!

Pytania były... niepowtarzalne Uśmiech To był pierwszy test w moim życiu, gdzie na 40 pytań nie znałem żadnej odpowiedzi Chichot Na szczęście był jednokrotnego wyboru, więc zawsze coś się trafiło ;p

Przy czym żeby nie było że straszę - nie byłem dzisiaj za bardzo przygotowany... Więc lepiej żeby zabrał głos ktoś, kto w ogóle rozumiał te pytania Mrugnięcie
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #108 : 21.06.2008, 17:56:55 »

Ja również w imieniu wszystkich, którzy wybierają się na OSTATNI środowy termin prosiłabym o zamieszczenie chociaz kilku przykładowych pytan z dzisiejszego testu. Podejrzewam bowiem, iż jeśli w środę zjawi się podobnie liczna grupa osob  profesor może znów zrobić test grymas Aczkolwiek z drugiej strony skoro dziś przyszło tak dużo osob, może na srode nie zostało już tak bardzo wiele... Prosze wiec tez kogos z forumowiczów kto jeszcze został z prawem pracy o napisanie czy idzie w srode, zeby była jakas orientacja co do liczby osob, ok??? Z góry dzięki
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #109 : 21.06.2008, 19:04:36 »

ja idę i wiem, że kolega też jeden idzie, czyli 2 osoby
anka
Przedszkolak
*

« Odpowiedz #110 : 21.06.2008, 19:18:54 »

Ode mnie idzie 5 osób, więc jest już nas 8. Ale szczerze powiem, że wolałabym pisać ten test, bo moja wiedza raczej nie wystarczy na jakąś lepszą ocenę- a tak przynajmniej będzie mniej stresu:) Także liczę, że przyjdzie dużo osób!
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #111 : 21.06.2008, 19:20:16 »

a jeszcze a propo testu to chociaz z tej listy zagadnien na egzamin - z ktorymi byly pytania zwiazane?? kojarzycie cos? tez bym chciala go pisac czy bedzie duzo osob czy nie, moze prof. pozwoli znow wybrac:)
bianconero
Gimnazjalista

« Odpowiedz #112 : 21.06.2008, 20:48:17 »

ja pamiętam tylko że było kilka pytań związanych ze zwolnieniami grupowymi, a reszta to cały przekrój
Matey
Gimnazjalista

« Odpowiedz #113 : 21.06.2008, 21:03:30 »

Ja jeszcze się wybieram, czyli jestem 9. Podejrzewam, że jeśli o to poprosimy to prof. da alternatywę i na pewno pozwoli na test. Wolę jednak odpowiadać bo z tego co czytam test więcej niż 3 nie pozwoli uzyskać. Na ustnym może trafię w pytania a nawet jeśli nie to i tak 2 nie stawia. Góral wspominał, że można także odpowiadać we wtorek 24. Czy ten termin jest nadal aktualny?
Gina
Gimnazjalista

« Odpowiedz #114 : 21.06.2008, 21:20:24 »

byly dwie grupy i naprawde powtorzenie ktoregokolwiek pytania graniczy z cudem (chociaz nie pierwsze pytanie w mojej grupie bylo jakie normy sa charakterystyczne dla prawa pracy - chodzilo o wiecej niz doskonale, bylo pytanie o rok powstania MOPu i to wlasciwie wszystko chyba z pytan nieproblemowych, reszta to absolutny przekroj przez wszystko, bardzo dokladne, szczegolowe i no naprawde wszyscy byli w absolutnym szoku gdy je zobaczyli Mrugnięcie)

ale wydaje mi sie ze dla osob ktore nie maja aspiracji na 5, nie chca byc maltretowani czy po ludzku po prostu nie chca sie zblaznic, test jest opcja idealna, 45 minut czekania i po krzyku Uśmiech

ps.z testu bylo kilka 3+ i kilka 4 wiec  to nie tak ze nie da sie wyciagnac dobrej oceny...
« Ostatnia zmiana: 21.06.2008, 21:23:01 wysłane przez Gina » Zapisane

I'm an addict. Addicted to (...) life. I got hooked on it at an early age and I don't want to give it up...
Malach
Moderator Globalny
Maturzysta

« Odpowiedz #115 : 21.06.2008, 21:40:49 »

No ta, ale pierwsze słowa doktorki przy wynikach: "Najwyższy wynik to 25/40 i normalnie to by nie zaliczało, ale pan profesor bardzo obniżył próg" Chichot Natomiast jedyna osoba, która zdecydowała się na ustny dostała 5. Przy czym jego pytanie "Treść dyrektywy unijnej o związkach zawodowych" powala mnie na kolanach mimo tego testu który pisaliśmy Chichot
Asiula
Starosta III roku
Magister
*

« Odpowiedz #116 : 21.06.2008, 22:19:56 »

Co do terminu 24 to jest on nieaktulany, dzis jedna osoba w moim imieniu pytała sie o to profesora i powiedział, iz środa 25.06 jest juz naprawdę OSTATNIM terminem. A propos ja tez na niego się wybieram aczkolwiek gdybym dostała wybór chyba zdecydowałabym się na ustny jednak ...
Marta M.
Gimnazjalista

« Odpowiedz #117 : 21.06.2008, 22:37:57 »

a w ogole gdzie pisaliscie ten test? i jak to bylo, on w czasie jak pisaliscie ten test pytal czy jak? ja pisalabym wlasnie dlatego, ze 3 w zupelnosci mnie satysfakcjonuje i nie chcialabym ustnie manifestowac swojej niewiedzy ;]
Matey
Gimnazjalista

« Odpowiedz #118 : 21.06.2008, 23:05:20 »

Aśka to pójdziemy razem! Testy słabo mi wychodzą. Co prawda to pytanie z ustnego z soboty powalające na kolana ale myślę, że nawet jeśli prof. zadaje takie pytanie to ma świadomość jego trudności i mimo słabej odpowiedzi ocenia dobrze. Koleżanka 2 tyg temu miała pytanie o urlopy macierzyńskie, powiedziała jedno zdanie i dostała 4. Z resztą w razie czego można się powołać na to, że prof. wykreślił jakieś zagadnienie. Ja w przypadku "sobotniego" pytania bym tak zrobił bo ze zb. pr. pracy obowiązują nas 4 pkt. i w żadnym nie ma mowy o dyrektywie unijnej
Malach
Moderator Globalny
Maturzysta

« Odpowiedz #119 : 21.06.2008, 23:25:09 »

Pisaliśmy w sali nr 5 (mała sala), były 2 grupy, można było ściągać. W tym samym czasie prof. pytał chętnego ustnie.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
  Drukuj  

Skocz do:  

dobry adwokat lodz opinie